Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Popülerlik Nedir ve Nasıl Elde Edilir?

PubG Mobile Popülerlik Nedir? PubG Mobile’ın popülaritesi, bölgenizdeki oyuncu topluluğu arasında daha fazla tanınırlık kazanmamıza yardımcı oluyor. Diğer oyuncular tarafından tanınmak için çok sayıda liyakat puanına sahip en iyi oyuncu olmalısınız. Bu nişan oyununda popülerlik çok önemlidir ve oyunun sosyal menüsünde görünen puan sayısına göre sıralanabilir.

PUBG Mobile’da çok fazla arkadaşı olduğu ve herkesin iyi bir savaşcı olduğunı biliyoruz. Onlarla oynamak istediği için çok popüler olan oyuncuların çoğu, özellikle düşük seviyeden üst seviyeye kadar herkese iyi eşlik ediyor. Onlar için, temelde diğer oyunculara karşı alçakgönüllü olmakla eş anlamlıdır. Popülaritenin bir gecede olmadığını, çok çalışmak, bu nişancıyla saatlerce pratik yapmak ve her arkadaşın kalbini kazanmak gerektiğini unutmamalısınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile jiroskop nedir


PubG Mobile Popülerlik Nedir

Popülerlik puanları, arkadaş listenizdeki herhangi birine hediye verdiğinizde de kazanılabilir. Bağış avantajları her zaman itibarınızı artırmanıza yardımcı olur, oyun size tekrar eden öğeler verdiği için bunu her zaman aklınızda tutmalısınız. Günün sonunda, onu kullanmayacaksınız, hesabını ve popülerlik ilerlemesini geliştirmek için gerçekten ihtiyacı olan diğer oyunculara bağışlamak daha iyidir. Tüm oyuncuların seviye atlayabilmesi için gerekli her şeye sahipsiniz.

Tıpkı senin gibi. Ayrıca arkadaşlarınıza hediye vererek, destek oyuncusu olmaya çalışın. Ekibinizle iyi geçinip suç işlemeyerek veya zararlı davranışlarda bulunmayarak popülerlik puanları kazanabilir, böylece PubG Mobile’da popüler bir oyuncu olarak tanınabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Sunucu Yanıt Vermiyor


PubG Mobile Popülerlik

PUBG: PlayerUnknown’s Battlegrounds Battlegrounds olarak da bilinen Battlegrounds, resmi olarak ücretsizdir. Geliştirici Krafton, daha önce duyurulan ücretsiz oyun güncellemesini tüm desteklenen platformlar için 12 Ocak 2022’de kullanıma sundu. Bu büyük değişiklik, son 48 saatte Steam oyuncularının sayısını neredeyse ikiye katladı. SteamDB’ye göre, geçmiş ortalama zirve 300.000 civarında olmuştur. Dün itibariyle, bu sayı 600.000 oyuncuyu aştı ve ana oyun saatlerinde günde iki kez zirveye ulaştı. PUBG şu anda Steam’de Counter-Strike: Global Offensive ve Dota 2’den sonra oyuncu sayısı açısından en popüler üçüncü oyundur.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Popülerlik Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hata Kodu 214


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER