Pubg mobile premium sandık ne zaman gelecek 2022 (Her şey)

Pubg mobile premium sandık ne zaman gelecek Pubg mobile premium sandık ne zaman gelecek Pubg mobile premium sandık Pubg mobile premium sandık

Pubg mobile premium sandık ne zaman gelecek 2022? PUBG, ünlü battle royale video oyunu çok uzun zaman önce piyasaya sürüldü. O zamandan beri, Battlegrounds Mobile, mobil cihazlarda rekorlar kırarak en popüler aksiyon oyunlarından biri haline geldi. The Krafton Company Oyun, oyuncuların envanterlerine ekleyebilecekleri ve BR deneyimlerini daha da zenginleştirebilecekleri birkaç oyun içi öğeye sahiptir.

Sandıklar PUBG Mobile için büyük bir başarı olduğu için Tüm versiyona dahil edilmişler. Oyunda bulunan farklı kasalardan Premium Sandık, oyuncuları en çok heyecanlandırandır. Oyunda kısa bir süre bu sandıklar kalır. Bir süre içinde hala en iyi görünen öğelerden bazıları olan bazı efsanevi kozmetik öğeler içerirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg eğlence parkı hızlı silah çekme


Pubg premium sandık çıkış tarihi ne zaman gelecek 2022

Devam eden Battlegrounds Mobile premium sandığı Yakında sona erecek. Yani bir sonraki Premium Kasa çok yakında oyunda olacak.

Pubg mobile premium sandık
Pubg mobile premium sandık

Pubg mobile premium sandık ne zaman gelecek;

Temmuz ayında pubg mobile premium sandığın gelmesini beklediğini biliyoruz. Mevcut etkinliğin sonlanmasıyla premium sandıkları kullanmaya başlayabilirsin.

Pubg, premium sandık ne zaman gelecek sorusu tüm aktif oyuncular tarafından merak edilen bir konudur. Oyunu aktif oynayan bireylere her ay sonu ve aynı günde oyuna Premium sandık eklenmektedir. Oyuncular oynarken kazandıkları sandıklar kullanıma hazır olmadığı için premium sandıkları biriktirmeye özen göstermektedirler. Bu nedenle Premium sandıkların ne zaman geleceği büyük bir merak konusudur.

Şu an merak edilen premium sandık ne zaman gelecek sorusunun cevabı her ay olduğu gibi eylül ayında eklenecektir. Gelen premium sandıkları VPN kullanarak açılması mümkün olacaktır. Bunun için ise UFO VPN indirilerek Kanada ya da ABD sunucuna bağlanılması gerekmektedir. Bu iki işlemin de tamamlanmasının ardından  Pubg Mobile giriş sağlayarak temel ayarlar kısmından ülke değiştirme seçeneğinden sonucu bulunan. Mythic ögeye yaklaşık  olarak 10 kez tıklanması halinde CRATES’i açmanız mümkün olacaktır.

Yaptığınız tüm bu işlemlerden sonra oyundan almış olduğunuz premium sandıkları rahat bir şekilde açmanızı sağlar. Aldığınız bu premium sandıklar oyunda daha aktif ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Pubg mobile premium sandık 2022

Premium Kasalar kuponları ve parçaları oyundaki en nadir öğelerden biridir. Ancak, 1.7 Güncellemesinde, Battlegrounds Mobile sisteminde yapılan değişiklikler oldukça fazla oldu. Premium Kasanın iki Premium Kasaya dönüşmesine izin veriyor ve bu da oyuncular için büyük bir yardım gibi düşünülebiliyor. Premium Sandık Kalıntıları, oyunda sınırlı bir süre için görünen belirli etkinliklerden toplanabilir. Ek olarak, oyuncular 50 kredi karşılığında en fazla 5 Premium Sandık Parçası sahip olabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg yeni sezon ne zaman


Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg mobile premium sandık ne zaman 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg rp ne zaman sıfırlanıyor


Bu içeriğe oy verin!