Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Profil Resmi, Nasıl Yapılır ve Değiştirilir?

Pubg Mobile Profil Resmi Nasıl yapılır ve Profil Resimler Pubg mobile’da nasıl değiştirilir? PUBG Mobile, oyuncu profillerini daha iyi görüntülemek için harika bir yola sahiptir. Kullanıcılar, başarıları tamamlayarak veya seviye başlıkları kazanarak kazanılabilecek çeşitli çerçevelere, avatarlara ve diğer oyun içi öğelere erişebilir. Bu yazıda PUBG Mobile’da kullanıcıların avatarlarını nasıl değiştirebileceklerini tartışacağız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Havalı İsimler


Pubg Mobile Profil Resmi

pubg profil resmi yapma
pubg profil resmi yapma

Royale Pass avatarları bu oyunda her zaman harika görünüyor. PUBG Mobile’da oyuncular, çeşitli seviyelerde Elite Royale Pass satın alarak harika avatarlar elde edebilirler.

Fatih avatarı profil resmi

Oyuncular, oyunun herhangi bir sezonunda Fatih rütbesine ulaştıklarında bir Efsanevi Avatar alacaklar.

Oyuncular ayrıca gümüş paralarla harika avatarlar satın almak için mağazanın takas alanına gidebilirler.

pubg profil fotoğrafı

Oyuncular avatarlarını istedikleri gibi değiştirebilir ve profillerinde birçok farklı avatar kullanabilirler. PUBG Mobile’da avatarınızı değiştirmek için adım adım bir kılavuz:

  • PUBG Mobile’da profilinizi ziyaret edin.
  • Sağ üst köşedeki küçük düzenle düğmesine dokunun.
  • Oyuncular oyun içi avatarlarını değiştirme seçeneğini görebilirler.
  • Avatar bölümünde, çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirler.
pubg profil resmi değiştirme
pubg profil resmi değiştirme

pubg mobile profil resmi yapma

Oyuncular avatar olarak kendi sosyal medya resimlerini seçebilir veya PUBG Mobile’da bulunan çeşitli diğer avatarlar arasından seçim yapabilir. Mağazada UC aracılığıyla birçok premium avatar mevcut olsa da, oyuncular Elite Royale Pass satın alarak havalı avatarlar da alabilirler. PUBG Mobile ayrıca oyuncuları harika avatarlarla çeşitli başarıları tamamladıkları için ödüllendirir. Ace ve Conqueror gibi en iyi avatarlardan bazıları, oyunda daha yüksek seviyelere ulaşıldığında kullanılabilir. Bu avatarlar, oyuncunun profiline efsanevi bir dokunuş katar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Profil Resmi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg mobile kurmalı tüfekler hangisi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER