Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg mobile şekilli nick yazma; En iyi isimlerinizi oluşturun!

Pubg mobile şekilli nick yazma nasıl yapılır? PUBG Mobile, mobil oyun endüstrisinde bir fenomen haline geldi. Oyun piyasaya çıktığı günden bu yana muazzam bir büyüme kaydetti. 100 milyondan fazla kez indirildi ve Google Play Store’da toplam 4,2 yıldız derecesine sahip.

Büyük ölçüde aktif bir oyuncu tabanı nedeniyle, kullanıcılar artık IGN (oyun içi adlar) ve ad sembolleriyle yaratıcı olabilir. Ayrıca liderler, PUBG Mobile ekipleri oluştururken grup adları olarak genellikle çeşitli akılda kalıcı ve şık isim sembolleri kullanır. PUBG Mobile adı ve PUBG Mobile isim sembolü, farklı web sitelerinde çeşitli şekillerde oluşturulabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: pubg mobile indir gezginler


Pubg mobile şekilli İsim

PUBG Mobile’da zarif isim sembolleri ve öne çıkan isimler kullanmanın en büyük avantajı, insanların isminizi kolayca hatırlayabilmesidir. Pubg İsimleri arasında en iyileri elbette ki Kendilerini diğer oyunculardan ayırt edebilmesidir. Bunu akılda tutarak, kendiniz için benzersiz bir IGN oluşturmak için seçebileceğiniz 50 popüler PUBG Mobile isim sembolünün bir listesi. İşte kullanmanız için bazı şık PUBG Mobile isim sembolleri paylaşacağız. Pubg Trol İsimler, Komik İsimler ve Karakter İsimleri oluşturabilirsiniz.

Pubg mobile isim sembolleri

  • ٭Ł
  • ×
  • ®
  • Ö
  • D

Pubg mobile şekilli nick yazma

Yukarıdaki PUBG Mobile isim sembolleri listesine ek olarak, çeşitli isim oluşturucuları kullanarak benzersiz IGN’nizi oluşturabilir ve seçebilirsiniz. Bu sitelerden bazıları şunlardır:

Pubg mobile isim oluşturucu

1- Tricksnation

Sitede oyuncuların istedikleri ismi seçebilecekleri birden fazla seçenek var.

2- NameGenerator.biz

Bu sitenin bir metin kutusu vardır ve oyuncu oraya bir isim girdiğinde çeşitli yazı tiplerinde çıktılar oluşturur.

3- NickFinder

tricksnation gibi, sitede aralarından seçim yapabileceğiniz IGN dostu adların bir listesi vardır. Oyuncuların yukarıda verilen sembollerden herhangi birini kullanabilecekler. Seçebilecekleri ve farklı türde oyun içi adlar oluşturmak için bunları hizalayabilecekleri başka siteler de vardır.

Pubg mobile şekilli nick yazma ve isim değiştirme

Oyunda yeniden adlandırma kartı nasıl kullanılır ve PUBG Mobile adı nasıl değiştirilir? Yeniden adlandırma kartını kullanarak PUBG Mobile İsim değiştirme için şu adımları izleyin:

  • Adım 1: PUBG Mobile’ı açın ve envantere gidin.
  • Adım 2: İfadelerin altındaki bölüme tıklayın ve yeniden adlandırma kartını bulun.
  • Adım 3: Kullanım düğmesine basın. Kullanıcıdan yeni kullanıcı adını girmesini isteyen bir iletişim kutusu görüntülenir.
  • Adım 4: Kopyalanan adı yapıştırın ve Tamam düğmesine tıklayın. Değiştirilecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg mobile şekilli nick yazma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 90 FPS Veren Telefonlar


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER