Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile sesli sohbet nasıl kullanılır: Ayrıntılı bir kılavuz

PUBG Mobile sesli sohbet nasıl kullanılır? PUBG Mobile’daki sesli sohbet, takım arkadaşlarıyla strateji oluşturmak veya düşmanların odaklanmasını durdurmak için kullanılabilir. PUBG Mobile’da sesli sohbeti nasıl kullanacağınız ve daha uzun yaşayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

PUBG veya PlayerUnknown’s Battlegrounds, geçen yıl büyük bir başarı elde etti. PUBG Mobile’ın piyasaya sürülmesinden bu yana akıllı telefonunuzda bulunan, heyecan verici bir deneyim yaşandı. Muhteşem adrenalin akışını sunan çevrimiçi çok oyunculu bir battle royale oyunudur. PUBG Mobile, bu başarıyı oyunun sunduğu özelliklerden ve kullanıcı deneyiminden alıyor, bunlardan biri sesli sohbet.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile mikrofon çalışmıyor


PUBG Mobile sesli sohbet nasıl kullanılır

PUBG’deki sesli sohbet özelliği, düşmanlarınızla ve takım arkadaşlarınızla konuşmak için kullanılır. Bu da PUBG Mobile’ı daha da gerçekçi hale getirir. İster hayatta kalma planınızı koordine etmek için takım arkadaşlarınızla konuşuyor olun. İster düşmanlarınızın dikkatini dağıtmaya çalışıyor olun. PUBG Mobile’daki sesli sohbet özelliği çeşitli şekillerde kullanılabilir. Nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız, biz’ Websesi olarak Bu özelliği PUBG Mobile’da kullanma konusunda size ayrıntılı bir kılavuz sunarız. Biz buradayız!!

PUBG Mobile’da takım arkadaşlarınız için sesli sohbet varsayılan olarak açıktır ve sizi akıllı telefonunuzun mikrofonundan duymalarını sağlar. Çevrimiçi çok oyunculu bir savaş oyununda düşman olsalar bile, yakınlarda oldukları sürece oyundaki herkes için sesli sohbet özelliği etkinleştirilebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile 90 fps Nasıl Yapılır


PUBG Mobile’da sesli sohbet nasıl etkinleştirilir?

  1. Ana menünün sağ üst köşesinde bulunan dişli simgesine tıklayarak ayar menüsünü açın.
  2. Sağ taraftaki düğmelerden Ses’e gidin.
  3. Ses Kanalı seçeneğinde, ekibinizle mi yoksa Tümüyle mi konuşmak istediğinizi seçin.
  4. Sesli sohbet için ses seviyesi ayarlarını yapın. 

PUBG sesli sohbet kapatma

  1. Ana menünün sağ üst köşesinde bulunan dişli simgesine tıklayarak ayar menüsünü açın.
  2. Sağ taraftaki düğmelerden Ses’e gidin.
  3. Sesi Kapatın!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile sesli sohbet sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Nasıl Güncellenir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER