Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Silah Yükseltme: Bir Silah Nasıl Yükseltilir? (Tam Kılavuz)

PubG Mobile Silah Yükseltme Nasıl Yapılır? PUBG silahları hakkında her şeyi bilmek, yapmaya başlamanız gereken şeylerden biridir. Bu, oyun hakkındaki bilginizi genişletir ve size diğerlerine göre bir avantaj sağlar. PUBG Mobile’da silahları nasıl yükselteceğinizi bilmiyorsanız, mümkün olup olmadığını size bildireceğiz. Bir dereceye kadar, oyunda tüm silahlar yükseltilebilir. Tek dezavantajı, bu eyleme erişmek için belirli özelliklere ihtiyacınız olmasıdır. Temel olarak, EVO seviyeniz oldukça yüksek olmalıdır.

PUBG Mobile’ın oyunda nadir bulunan bir eşya olduğunu biliyorsunuz. Bu blogda, çok fazla UC harcamadan Pubg silahlarınızı ve teçhizatınızı yükseltmek için daha fazla materyal elde etmenin olası yollarını öğreneceksiniz. PUBG mobile milyonlarca oyuncunun favori oyunudur. Bu eğlenceli ve eğlenceli oyunda farklı özellikler var. Her sezon, görev ve etkinlikte çeşitli ödüller kazanacaksınız. Aso, farklı haritalarda seyahat edebilirsiniz. Ayrıca oyunda çeşitli silahlar ve eşyalar da bulunuyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobil Grafik İyileştirme


PubG Mobile Silah Yükseltme

PubG Mobile Silah Nasıl Yükseltilir
PubG Mobile Silah Nasıl Yükseltilir

Her PUBG oyuncusunun hayali, benzersiz öldürme mesajı yayınları ve öldürme efektleri için silahlarını yükseltmektir. Ayrıca benzersiz ganimet arabaları ve daha fazlası için silah eşyalarını yükseltmek istiyorlar. Ve biliyorsun, ekipmanını yükseltmek daha fazla malzeme gerektiriyor. Ancak PUBG mobile’daki materyaller nadir ve değerlidir, çünkü onları yalnızca bazı şanssız kaynaklardan açabilirsiniz. Bu yüzden bugün PUBG mobile’da daha fazla materyal toplamanın ipuçlarını tartışacağız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Ücretsiz UC Alma


PubG Mobile’da Silah Nasıl Yükseltilir

  • PUBG Mobile’da bir silahı geliştirmek için izlenecek prosedür çok basittir. Envanterinize gitmeli ve bağış bölümünü seçmelisiniz.
  • Burada silahınızı görünümler, nişangahlar, şarj cihazları veya gereksinimlerinize göre ekleyebileceğiniz diğer öğelerle özelleştirebileceksiniz.
  • Battle Royale’de olduğu gibi, bazı silahlar belirli aksesuarlar olmadan çalışır (her tür top için VSS gibi).
  • Ayrıca özelleştirmek için silahın kilidini açmanız gerekir. Seviyeniz çok düşükse, hepsi mevcut değildir ve M416’ya erişmek için bir süre oynamanız bile gerekir.
  • Yükseltmek istediğiniz silahı seçtikten sonra, sol altta bulunan ve silahınızı yükseltirken açabileceğiniz mevcut aksesuarlara erişebileceksiniz.
  • Bunu yapmak için eylemi silmeniz yeterlidir.
  • Ardından, silahlar deneyim puanları kazanacak ve bu da iyileştirmelere yol açacaktır.

Seçim işlemi tamamlandıktan sonra, ekipmanın ve güçlendirilmiş silahınızın mevcut yuvalardan birine yerleştirileceğini yazan sarı düğmeye basmanız yeterlidir. Artık farklı oyun modlarından oluşturduğunuz sınıflara erişebileceksiniz. Artık herhangi bir tür silah toplamanıza ve aksesuar takmanıza gerek kalmayacak. Ancak PUBG Mobile’daki bu silah yükseltmesi ile tamamen harekete hazır olacaksınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Silah Yükseltme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Kask Nasıl Gizlenir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER