Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon, (Kaç GB Ram)

Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon için Nedir? PUBG Mobile: Android ve iOS için sistem gereksinimleri Nedir? PUBG Mobile, tüm zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olarak Hindistan’ın espor ekosisteminde bir miras yarattı. Kitleler arasındaki popülaritesini ön plana çıkaran oyun, Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilme sayısına sahiptir. Herkes bu oyunu oynamak istiyor, ancak birçok kişi cihazlarının çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor.

Oyun, tıpkı PC’ler gibi hem Android hem de iOS cihazlar için özel gereksinimlere sahiptir. Telefonunuzun PUBG Mobile’ı çalıştırıp çalıştıramayacağından emin değilseniz, telefonunuzun oyunu çalıştırabilmesi için minimum sistem gereksinimleri burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Sunucu Doğrulama Hatası


Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon

Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon
Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon

Minimum Gereksinimler

Android için

Android sürümü: 5.1.1 ve üzeri

Ram: 2 GB

Depolama: 2 GB

İşlemci: İyi bir işlemci, örneğin Snapdragon 425 eşdeğeri.

iOS İÇİN

iOS 9 veya üstünü çalıştıran iPhone 5S, iPad 2 veya daha yeni cihazlar.

Önerilen

Android için

İşlemci: Snapdragon 636 eşdeğeri veya üstü

RAM: 4 GB

iOS için

iPhone 7 ve sonraki sürümleri daha iyi bir oyun deneyimi sağlayacaktır. PUBG çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur; bu nedenle, iyi bir hıza sahip sabit bir internet bağlantısı da gereklidir. Birçok oyuncu, PUBG Mobile’ı eski cihazlarda çalıştırmaya çalışırken gecikme yaşar. Bu sorunları gidermek için Google Play Store’daki GFX aracını kullanma eğilimindedir. Bu uygulamalar Tencent Games’in hizmet şartlarına göre yasa dışıdır.

pubg mobile kaç gb ram istiyor telefon

Pubg mobile’ı güzel bir şekilde çalıştırmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Pubg mobile oyununuzu android telefonlarınızda çalıştırabilmeniz için minimum 2 gb ram’e sahip olmanız gerek. Aksi taktirde oyunu oynarken çok zorlanacaksınız. İOS telefonları için konuşmamız gerekirse İOS 9 üstü cihazları tercih etmelisiniz. Pubg Mobile min 2 gb ram istiyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Güncelleme Ne Zaman