PUBG Mobile son sürüm APK nasıl indirilir? [Resmi web sitesi]

PUBG Mobile son sürüm APK nasıl indirilir
PUBG Mobile son sürüm APK nasıl indirilir

PUBG Mobile son sürüm APK nasıl indirilir? Oyuncular oyunun en son sürümünü arıyor. PUBG Mobile son sürüm APK Resmi web sitesi bağlantısını sizler ile paylaşmak istedim. Sık güncellemeler nedeniyle PUBG Mobile’ın popülaritesi ve oyuncu tabanı istikrarlı bir şekilde büyüdü. Oyunun en son sürümü, oyunculara daha keyifli bir oyun deneyimi yaşatmaya yardımcı olan birçok yeni özellik ve mevcut özelliklerde iyileştirmeler içeriyor.

Android kullanıcıları, Google Play mağaza sayfasını ziyaret ederek PUBG Mobile’ı akıllı telefonlarına kolayca ekleyebilirler. Ayrıca oyunun resmi web sitesinden APK dosyalarını indirebilir ve yükleyebilirler.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi ve özellikleri


PUBG Mobile son sürüm APK nasıl indirilir?

PUBG Mobile’ın en son sürümünü indirin ve yükleyin, kullanıcıların OBB dosyalarına ihtiyacı yoktur, resmi web sitesinde verilen APK yeterlidir.

PUBG Mobile son sürüm APK Resmi web sitesi

  • Aşama 1: Başlangıç ​​olarak, herhangi bir web tarayıcısında PUBG Mobile web sitesini ziyaret edebilirler. Aksi takdirde, doğrudan PUBG Mobile son sürüm APK Resmi web sitesi için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz .
  • Aşama 2: Oyuncular web sitesine ulaştıklarında, mevcut APK dosyaları arasında seçim yapmak zorundadırlar: Normal veya Küçük/Kompakt.
PUBG Mobile son sürüm APK nasıl indirilir
PUBG Mobile son sürüm APK nasıl indirilir

Dosyaları indirmeden önce, oyuncular akıllı telefonlarında yeterli alana sahip olduklarından emin olmalıdır.


Ayrıca Şu Haberimizide Okuyunuz: En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları FPS Arttırmak için gerekenler


  • Aşama 3: Ardından, oyuncular “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını etkinleştirmeli ve APK dosyasını cihazlarına yüklemeye devam etmelidir.
  • Aşama 4: Kurulum tamamlandıktan sonra, PUBG Mobile’ı başlatabilir ve battle royale oyununu oynamaya başlamak için hesaplarında oturum açabilirler.

Lite sürümünü seçen oyuncuların oyunda ek kaynak paketleri indirmesi gerekiyor. Öte yandan normal sürümü kullanmaya devam edenler direkt olarak PUBG Mobile’ı açıp güncellemeleri otomatik tamamlayabilirler. Böylelikle oyunun keyfini çıkarabilirler. Kullanıcılar ayrıştırma sorunlarıyla karşılaşırsa, dosyayı yeniden indirmeleri ve yukarıdaki talimatları tekrarlamaları önerilir.

En Son Sürüm Güncellemesi 1.6

Geliştiriciler, gelecek 1.6 güncellemesiyle dalga geçmek için Flora Menace oyun modu ve Cell Matrix hakkında bazı ayrıntılar kullandığından, resmi organizatörlerin son gönderileri heyecanı körükledi.

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi yakında geliyor ve yakın zamanda PUBG Mobile’ın resmi Discord sunucusunda aşağıdakiler duyuruldu: “Hazır olun, direnme zamanı yaklaşıyor! PUBG Mobile 1.6 güncellemesi çıkış tarihi 14 Eylül 2021 saat 05:30’da yayınlanacak. Yarilo yakında Erangel’e inecek.” Bu nedenle PUBG Mobile 1.6 güncelleme yayın tarihi ve saati 2021. 14 Eylül 0 UTC.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile son sürüm APK nasıl indirilir? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite yeni güncelleme 2021: APK indirme bağlantısı