Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Squid Game Modu Ne zaman gelecek (yeni etkinlik)

Pubg Mobile Squid Game Modu Ne zaman gelecek? Squid Game, popüler battle royale oyun moduna girdi. Free Fire’da da göründü ve BGMI ile işbirliği yaptığı söylendi. Krafton, yaklaşmakta olan ilginç işbirliklerini paylaşıyor. Yakın zamanda da Türkiye için Pubg Mobile Squid Game Mod geleceğini düşünüyoruz.

Son zamanlarda Krafton, Liverpool Futbol Kulübü ile “Asla yalnız yürümeyeceksin” adlı bir işbirliği başlatmak için sözleşme yaptı. Etkinlik 20 Kasım 2021’de duyuruldu ve Liverpool taraftarları yeni oyun içi öğeler almaktan mutluluk duyuyor. Bunun ardından daha çok sevindirici bir haber geldi…


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite Bedava BC


Pubg Mobile Squid Game Modu

Pubg Mobile Squid Game Modu Ne zaman gelecek
Pubg Mobile Squid Game Modu Ne zaman gelecek

Uygun bir Squid game temalı modun BGMI’ya girdiğine dair söylentiler var. Free Fire’da tanıtılan modlar “kırmızı ışık, yeşil ışık” gibi modlar görmüştük. BGMI’nin de benzer modları tanıtacağını gösteriyor. Yukarıdaki açıklamalara göre, Krafton’ın Squid Game’den ilham alan ve oyuncuların. “Kırmızı ışık yeşil ışık” oyununun keyfini çıkarabilecekleri yeni bir oyun modu başlatması bekleniyor.

Bu modda, müzik çalarken oynatıcının ileriye doğru hareket etmesi gerekir. Müzik durduğunda hemen durmaları gerekecek, aksi takdirde bu süreçte vurulup elenecekler. Amaç, verilen zaman bitmeden bitiş çizgisine ulaşmaktır.


Ayrıca şu haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme


Her Mobil Oyunda Kore Draması

Bu Kore dizisi yayınlandığından beri benzeri görülmemiş bir popülerlik kazandı ve internette sürekli olara karşımıza çıkıyor. GTA 5 RP, Minecraft, Fortnite ve diğer oyunlarda YouTube Squid Gaming’den ilham alan çeşitli oyun modlarını kullanmaya çalıştı. E-spor organizasyonu da kalamar oyunu temalı yarışmalar düzenledi.

İşbirliğine dair resmi bir onay bulunmadığından, oyuncular geliştiricinin Battlegrounds Mobile India Series 2021 sona erdikten hemen sonra bildirimde bulunmasını bekleyebilirler. Şu anda Krafton’da böyle bir işbirliği olmadığı için bu haberi dikkate almamanız bekleniyor. Krafton BGMI da bu modu yayınlar yayınlamaz global sürümünde de şüphesiz yayınlayacaktır. Yani Türkiye için de bu mod çok yakında gelecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Squid Game Modu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıc şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile premium sandık


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER