Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile sunucu nasıl değiştirilir – Server Değiştirme

PUBG Mobile sunucu nasıl değiştirilir? Battle Royale oyunu, dünyanın her yerinden oyunculara hizmet veren çeşitli sunuculara sahiptir. Böylece oyun ve diğer oyuncularla en iyi ağ bağlantısını elde edebilirler. Ancak çoğu battle royale oyununda, sunucuları manuel olarak değiştirebilir ve onlarda oynayabilirsiniz. PUBG Mobile, şu anda dünyanın en çok oynanan battle royale mobil oyunlarından biridir.

PUBG Mobile Sunucu Değiştirme
PUBG Mobile Sunucu Değiştirme

Android ve iOS cihazlar için 2018 yılında piyasaya sürüldü. Dünya çapındaki popülaritesi nedeniyle, birçok yeni oyuncu da bu oyuna ilgi duyuyor. Pek çok yeni oyuncu sunucuları manuel olarak değiştirmeyi zor buluyor. Bu yazımızda, PUBG Mobile’da sunucunuzu manuel olarak nasıl değiştireceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz. Bu yüzden lütfen bu makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile oynamak için telefon


PUBG Mobile sunucu nasıl değiştirilir?

Birçok oyuncu daha rekabetçi lobiler aramak için sunucu değiştirirken, bazıları bunu sadece eğlence için yapıyor. Nedeni ne olursa olsun, PUBG Mobile’daki sunucuları değiştirmek oldukça basit bir işlemdir.

PUBG Mobile Server Değiştirme
PUBG Mobile Server Değiştirme

PUBG Mobile’da sunucuları kolayca değiştirmek için şu adımları izleyin:


Ayrıca şaberimizi de Okuyunuz: Kızlar için PUBG ismi


PUBG Mobile Server Değiştirme

  1. PUBG Mobile Ana Menüsünden, ekranın sağ alt köşesindeki yukarıdaki oka dokunun ve  Ayarlar’ı seçin .
  2. Temel Ayarlar kategorisi altında, Sunucu Seç yazan bir seçenek göreceksiniz  . Bu seçenekte, dünya genelinde bulunan tüm PUBG Mobile sunucularını görebilirsiniz. Her PUBG Mobil Sunucusu size farklı bir ping verecektir. Bulunduğunuz yere yakın sunucular size en iyi/en düşük pingi verirken, bulunduğunuz yerden uzaktaki sunucular size daha yüksek ping verecektir. Ancak, sizin için en iyi sunucuyu gerçekten değerlendirmeden önce, kullanıyorsanız VPN’nizi devre dışı bırakmalısınız. Ayrıca, sunucu konumunuzu ancak değiştirdikten 60 gün sonra tekrar değiştirebileceğinizi unutmamalısınız.
  3. Birden çok sunucu listesinden istediğinizi seçin ve o sunucuda oynamak için Tamam’a dokunun.

Örnek: Pubg Mobile hesabı india serverine taşıma! Bu makaleyi faydalı bulduysanız, arkadaşlarınızla paylaşın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile oynamak için telefon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Boşluklu İsim


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER