Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Sunucu Yanıt Vermiyor: Cevap Vermemesi

PubG Mobile Sunucu Yanıt Vermiyor Çözümü Nedir? Çevrimiçi bir oyun olarak PUBG Mobile, bilgi alışverişinin kesintiye uğramamasını sağlamak için yeterince düzgün bir bağlantıya ihtiyaç duyar. Mesaj tekrar tekrar sunucunun yanıt vermediğini söylüyorsa, bunu nasıl düzelteceğinizi göstermek için buradayız. PUBG Mobile sunucuları ve telefonunuz arasındaki iletişim, oyun geliştirmede önemli bir rol oynar. Bu iki yönlü bir süreçtir.

Böylece sunucu telefonunuzdan aldığı bilgileri gönderir ve indirir ve bunun tersi de geçerlidir. Bir sunucu yanıt vermiyor mesajı görüntülendiğinde, telefonunuz gönderdiği veri paketlerini indiremez. Gerçek şu ki, bu hatayı düzeltmek için bir yazılım çözümüne ihtiyacınız yok. Bu, internetinizi hızlandıracak ve oyunu sorunsuz çalıştırmak için yeterli bağlantı sağlayacak hiçbir sihir olmadığı anlamına gelir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hata Kodu 214


PubG Mobile Sunucu Yanıt Vermiyor

Çözüm, yeni ekipman satın almaktır. Bunun olmaması için yeterince yüksek bağlantı hızları sunan bir internet sağlayıcısından bir hizmet kiralayın. Yeni şarj edilmiş bir telefonla oynamaya ek olarak. Wi-Fi ve mobil verileri yeniden başlatmayı ve veri ve pil tasarrufu modlarını kapatmayı deneyin. Ama size söylediğimiz gibi, çok büyük bir fark yaratmayacak.

O zaman en iyi seçeneğiniz en az 10 megabayt internet aramaktır. Oyunu 100ms’den daha kısa sürede çalıştırmak için bu yeterlidir. Ayrıca tüm oyun verilerini kesintisiz olarak sorunsuz bir şekilde indirmenize olanak tanır. Bu ipuçlarından hiçbiri işe yaramazsa, telefonunuzu yeniden başlatın. Sorun, işlemcinin dahili algoritmaları içinde çakışmalara neden olan bir programda olabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hata Kodu 20


Pubg Mobile Hataları

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Sunucu Yanıt Vermiyor sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Kore APK


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER