Oyun

Pubg Mobile Sürümleri Listesi: PUBG Mobile en iyi versiyonu [Sürüm]

Pubg Mobile Sürümleri Listesi: Şimdiye kadar yayınlanan oynanabilir ve PUBG Mobile en iyi versiyonu olan, sürümlerinin listesi PUBG Mobile, dünyanın en başarılı mobil oyunlarından biri haline geldi. 258 milyon dolarlık şaşırtıcı bir gelirle Mayıs 2021’deki en yüksek ikinci mobil oyundur. PUBG Mobile’ın global versiyonu dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.

Bununla birlikte, Battle Royale unvanının eşit derecede popüler olan birçok bölgeye özgü versiyonu da vardır. Bu makale, şimdiye kadar piyasaya sürülen tüm oynanabilir PUBG Mobile sürümlerini listeler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman


Dünya çapında mevcut olan tüm Pubg Mobile Sürümleri Listesi:

PUBG Mobile Kore ve Japonya (PUBG Mobile’ın en iyi versiyonu)

PUBG Mobile Kore ve Japonya [KRJP], PUBG Mobile’ın bölgeye özgü en iyi versiyonu olarak söylenebilir.

Pubg Mobile Sürümleri Listesi
Pubg Mobile Sürümleri Listesi

Kore ve Japonya’daki oyuncular için oluşturuldu. Bu sürüm, geniş kozmetik yelpazesi nedeniyle çok popüler.Ayrıca kasa satın almak için kullanılabilecek Donkatsu Madalyası adlı özel bir para birimine sahiptir.

Pubg Mobile Çin Son Sürüm

Tencent Games, Çin’deki SART’ın (şimdiki adıyla NRTA-Devlet Radyo ve Televizyon İdaresi) oyunun ülkede yayınlanmasını onaylamaması üzerine Pubg Mobile Çin Son Sürüm çıkarıldı. PUBG Mobile’ın adını Game for Peace olarak değiştirdi. Game for Peace, ülkenin yetkilileri tarafından uygulanan tüm kural ve düzenlemelere uygundur.

pubg mobile surumleri listesi pubg mobile en iyi versiyonu surum 3

PUBG Mobile Vietnam son sürüm

PUBG Mobile VN, VNG Game Publishing tarafından yayınlanmaktadır. PUBG Mobile Vietnam son sürüm Oyunu Vietnamlı oyuncular için optimize edilmiştir. Bu dilin kullanıcı arayüzü de Vietnamca olarak değiştirilmiştir. Oyun 4.2 puana sahip ve Google Play mağazasında 10 milyondan fazla indirildi.

pubg mobile surumleri listesi pubg mobile en iyi versiyonu surum 4

Ayrıca Şu Yazımızı da Okuyunuz: Pubg New State vs Pubg Mobile


Pubg Mobile Tayvan Son Sürüm

PUBG Mobile Tayvan Son Sürüm, HotCool Games tarafından yayınlandı. Oyun Tayvan’ın Apple App Store’undan veya Google App Store’dan indirilebilir.

Pubg Mobile Sürümleri Listesi
Pubg Mobile Sürümleri Listesi

Oyuncular ayrıca TapTap gibi üçüncü taraf kaynaklardan da indirebilir. Burada listelenen oyunlara ek olarak Krafton, PUBG Mobile’ın Battlegrounds Mobile India adlı Hint versiyonunu da duyurdu. Oyun henüz ülkede yayınlanmadı.

PUBG Mobile en iyi versiyonu Hakkında

Pubg Mobile Sürümleri Listesi içerisinde: PUBG New State Mobile serisinin en son üyesidir. Geliştirici Krafton Inc., yaklaşmakta olan battle royale oyunu için bazı oyun içi konumlar hakkında bilgi vermeye başladı. PUBG New State Mobile’ın ön kaydı Şubat 2021’de yayınlanmıştı.

Sadece birkaç hafta içinde tamamlanan 10 milyondan fazla ön kayıt ile İstenilen hedef kitle başarılı bir şekilde tamamlandı. PUBG New State alfa testinin bugün Pubg Mobile Sürümleri Listesi içerisine(11 Haziran pubg new state indir apk yayınlandı) daha sonra başlaması planlanıyordu fakat yayın tarihi erkene alındı. Beta testine hazırlanırken Krafton, oyunculara oyun, harita konumu ve daha fazlası dahil olmak üzere oyun hakkında birçok bilgi verdi. Pubg Mobile Sürümleri Listesi Arasındaki Farklar da Merak edilmeye başlandı.

PUBG New State, Krafton tarafından geliştirilen yaklaşmakta olan bir mobil battle royale oyunudur. Öncesinde Geliştirici çıkış tarihini henüz onaylamamış olsa da oyunun ön kayıt aşaması büyük bir başarıydı. Pubg New State Apk İndirmek için diğer makalelerimize göz atınız. Diğer içeriklerimizi ve bizleri takip etmeyi unutmayınız. Her geçen gün sizler için yeni içerikler üretiyoruz. Daha Fazla Kaynak için Pubg new State Resmi Sayfasına Gidiniz. Pubg Mobile Sürümleri Listesi yukarıda sizler için hazırlanmıştır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Sürümleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State İndir


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu