Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor? Nasıl Yapılır [Battle Royale]

PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor? PUBG Mobile 1.5 güncellemesi yakında geliyor. Peki ya PUBG Mobile Tesla Ne zaman Çıkacak? Tencent sadece yeni oynanış öğeleri ve silahlar getirmekle kalmadı, oyuna yeni işbirlikleri de getirdi. Bu iki dev her gün buluşmuyor. İşbirliği yeni değil. Birkaç şirket (en önemlisi Fortnite) bunu oyunlarını tanıtmak ve oyuncular arasında heyecan yaratmak için yapıyor.

PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor?
PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor?

PUBG Mobile 1.5’in yeni güncellemesi ile oyuncular elektrikli otomobil devi Tesla’nın gelişine tanık olacaklar. PUBG Mobile x Tesla, haritanın ve oyunun bir parçası olacak. işte PUBG Mobile Tesla Nasıl Yapılır ayrıntılı bir şekilde detayları:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile 1.5


PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor?

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi: Tesla, Battle Royale dünyasına giriyor PUBG Mobile 1.5: Geliştiricilerin dediği gibi, bu konu PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor? birkaç haftadır oyunun içerisinde sıcak bir konu oldu. Geliştiriciler, oyunculara yeni güncelleme yayınlandığında nasıl göründüğünü aşağıdaki gibi bildirecek.

Tesla, tanıtım gerektirmeyen bir isimdir. Elektrikli otomobil üreten şirket, bu neslin en vizyonerlerinden biri olan Elon Musk’a ait. Tencent, son tweet’te Tesla ile bir ortaklık duyurdu, oyuncular aşağıdaki tweet’i kontrol edebilir.

PUBG Mobile Tesla Ne zaman Çıkacak:

Bu, Tesla Gigafactory’nin haritada görünmesini sağlayacaktır. Bir oyuncu haritadaki bir fabrikayı her ziyaret ettiğinde, bir araba monte edebilir ve onları otomatik olarak önceden belirlenmiş bir işarete kadar sürebilir. Ardından oyuncu, araba montajını başlatmak ve Tesla Model Y’yi oluşturmak için montaj hattındaki tüm anahtarları etkinleştirebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Redeem Kodları Temmuz 2021


PUBG Mobile Tesla Ne zaman Çıkacak? Tesla dışında Yeni Arabalar olacak mı? Yeni PUBG Mobile 1.5 güncellemesine başka hangi arabaların dahil olacağı hakkında çok az şey bilinse de oyuncular harika şeyler bekleyebilir. Tesla’nın halihazırda Model S, Model X ve Model 3 gibi birçok modeli bulunuyor. Geliştiricilerin bu Tesla arabalarını oyuna nasıl getirdiğini ve oyuncuların onlarla neler başarabileceğini görmek ilginç olacak.

PUBG Mobile Tesla Çıkış Tarihi:

Bazı insanlar, Tesla ile yapılan işbirliğinin, yeni PUBG Mobile 1.5 güncellemesi aracılığıyla Tesla’dan ilham alan görünüm, envanter veya bazı fütüristik özellikler getirebileceğini düşünüyor. Bu, geliştiricilerin yeni PUBG Mobile 1.5 güncellemesinde getirdiği harika bir özellik. PUBG Mobile Tesla Çıkış Tarihi 1.5 güncellemesi ile gelmesi planlanıyor. Oyuncular ayrıca oyun yayınlandıktan sonra Tencent’in bazı yeni şeyler başlatmasını bekleyebilirler.

PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor?

PUBG Mobile Tesla Nasıl Yapılır

PUBG Mobile Tesla Nasıl Yapılır? Tesla Gigafactory’nin haritada görünmesini sağlayacaktır. Bir oyuncu haritadaki bir fabrikayı her ziyaret ettiğinde, bir araba monte edebilir ve onları otomatik olarak önceden belirlenmiş bir işarete sürebilir. Ardından oyuncu, araba montajını başlatmak ve Tesla Model Y’yi oluşturmak için montaj hattındaki tüm anahtarları etkinleştirebilir.

Yeni PUBG Mobile 1.5 güncellemesine başka hangi arabaların dahil olacağı hakkında çok az şey bilinse de oyuncular harika şeyler bekleyebilir. Tesla’nın halihazırda Model S, Model X ve Model 3 gibi birçok modeli bulunuyor. Geliştiricilerin bu Tesla arabalarını oyuna nasıl getirdiğini ve oyuncuların onlarla neler başarabileceğini görmek ilginç olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Tesla Ne zaman Geliyor Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 20.Sezon


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER