Pubg Mobile UC hilesi 99 999 Nasıl Yapılır (Bedava)

Pubg Mobile UC hilesi 99
Pubg Mobile UC hilesi 99

Pubg Mobile UC hilesi 99 999 Nasıl Yapılır? PUBG Mobile ücretsiz UC ve Elite Royale Pass ister misiniz? Burada sizin için tüm işleri yapıyoruz. Bugün para harcamadan PUBG UC kazanmayı öğreneceksiniz. Bu, PUBG Royale Pass’i hiçbir şey ödemeden ücretsiz olarak almanıza yardımcı olacaktır. Son yazımızda PUBG Mobile Carlo ve Andy Karakterinin nasıl ücretsiz açılacağını tartıştık. Bu yazıda, ücretsiz UC (Bilinmeyen Nakit) ve Royal Pass (RP) almak için ipuçlarını paylaşıyoruz. Bu ipuçları hakkında daha fazla bilgi edelim.

PUBG Mobile dünyanın en ünlü oyunudur. Dünya çapında 500 milyon PUBG Mobile oyuncusu var. Sadece PUBG oynamakla kalmaz, aynı zamanda karakteriniz için kaliteli ve pahalı eşyalar da satın alabilirsiniz. Örneğin, silah görünümleri, efsanevi karakterler, birinci sınıf giysiler, kraliyet kartları ve daha fazlası. Bu eşyaları satın almak için UC’ye (Bilinmeyen Nakit) ihtiyacınız var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Hassasiyet Kodu


Pubg Mobile UC hilesi 99 999, Nasıl Yapılır

Oldukça az sayıda PUBG oyunu acemi oyuncusu. PUBG oyunlarında hızlı bir UC veya çok para kazanmak ve karakterlerini sultanlar gibi göstermek için sabırsızlanıyor. Peki PUBG mobil oyununda UC veya parayı hackleyebilir misin? Görünüşe göre, PUBG Mobile’da ücretsiz olarak çok sayıda UC veya nakit kazanabilirsiniz. UC satın almadan veya UC’yi yeniden yüklemeden PUBG Mobile’da UC’yi nasıl kolayca hackleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg mobile kapanıyor mu


bedava uc hilesi

1- Kubik News İndirin

Öncelikle, Google Play Store’da bulunan uygulamayı indirmeniz gerekir. Aşağıdaki linkten de indirebilirsiniz.

2. Bir sonraki adım Kubik News uygulamasının ilk görünümünü açmak ve erişmek. Burada, haber toplayıcı uygulamaları olan herkes gibi, her türden haberle karşılaşacaksınız. Ücretsiz puan kazanmaya başlamak için bana tıklayın.

3. Bu sayfadaki bir sonraki adımda, sadece Google veya Facebook hesabınıza giriş yaparak 10$’a kadar kredi kazanabilirsiniz.

Son olarak diğer imkanlardan da yararlanabilir ve 2 ila 6 dolar arasında kazanabilirsiniz. Görevleri tamamlayıp play store imkanı ile uc’lerinize yasal yoldan kavuşabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile UC hilesi 99 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg eğlence parkı hızlı silah çekme


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.