PUBG Mobile Xiaomi FPS nasıl yüksek ayarlanır?

PUBG Mobile Xiaomi FPS
PUBG Mobile Xiaomi FPS

PUBG Mobile Xiaomi FPS nasıl yüksek ayarlanır? BGMI ve PUBG Mobile’ın da eklenmesiyle mobil oyun dünyası farklı bir boyut kazanıyor. Her iki versiyon da kendi bölgelerinde popülerdir. Genelde oyuncular Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar veya 120 Fps Destekleyen Telefonlar kullanırlar. Oyunların popülaritesi arttıkça, cep telefonları oyun oynamaya uygun bazı yeni özellikler getirdi. Milyonlarca oyuncu PUBG Mobile’ın battle royale deneyiminin keyfini çıkararak saatler geçiriyor. Buna daha iyi işlemciler, daha iyi görüntüleme hızları, daha iyi ekran boyutları ve belirlenmiş oyun modları gibi özellikler dahildir.

Piyasadaki çeşitli markalar arasında Xiaomi, birkaç telefon ve hatta oyun için tasarlanmış bir dizi telefon – PO​CO piyasaya sürerek adını duyurdu. BGMI ve PUBG Mobile oyuncuları… Yüksek FPS seçenekleriyle oynamalarına yardımcı olan ve maçlarda daha iyi performans göstermelerini sağlayan Xiaomi telefonlarında oynayarak eSports kariyerlerine başlayabilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Köprüye Çıkma


PUBG Mobile Xiaomi FPS yükseltme

Oyun İçi Ayarlar

Her iki sürüm de grafikleri, kontrolleri ve hassasiyet ayarlarını kolayca ayarlamasına olanak tanıyan benzer bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu, oyunda PUBG Mobile 90 FPS Telefon bulmak gerçekten çok basittir. Oyun içinde yüksek FPS ayarları alabilmek için birkaç basit adımı izlemeleri gerekiyor. İşte onlara bir bakış PubG Mobile FPS Nasıl Düzeltilir:

  • Adım 1: Oyuna giriş yapın
  • 2. Adım: Oyun içi ayarlar menüsüne dokunun
  • 3. Adım: Grafik seçeneğini seçin
  • Adım 4: Grafikleri Pürüzsüz veya Çok Pürüzsüz olarak ayarlayın
  • Adım 5: Kare Hızını Yüksek Olarak Ayarlayın

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Çatıya Çıkma


Genel Telefon Ayarları

Pubg Mobile 120 fps

Kare hızı, bir battle royale oyununda çok önemli bir rol oynar. Bu nedenle Xiaomi telefonlarında oynayanlar… Oyun içerisinde mevcut olan genel ayarları değiştirerek herhangi bir gecikme ya da kare düşmesi yaşamadan yüksek FPS’de oynamalarına yardımcı oluyor. Yenileme hızını değiştirmenin oyun içi FPS’yi ayarlamaya nasıl yardımcı olabileceğini görün.

  • Adım 1: Ayarlar seçeneğine tıklayın
  • Adım 2: Ekran ayarlarına gidin
  • 3. Adım: Yenileme Hızını Seçin
  • Adım 4: 60 FPS veya 120 FPS seçin

PubG Mobile 90 fps Nasıl Yapılır merak ediyor iseniz bir başka kılavuzumuzu ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Xiaomi FPS sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Görünmezlik Hilesi


Bu içeriğe oy verin!