PubG Mobiledan daha iyi oyunlar ve listesi

PubG Mobiledan daha iyi oyunlar
PubG Mobiledan daha iyi oyunlar

PubG Mobiledan daha iyi oyunlar Nelerdir? PubG Mobile, mobil video oyun pazarında yıllardır satış yapan ve kendisini bu tür platformlar için hazırlanmış ilk shooter oyunlarından biridir. Ek olarak konumlandıran inanılmaz bir nişancı oyunudur. Piyasadaki en iyi mobil oyunlardan biri olduğu doğru olsa da… PUBG Mobile gibi oyun mu arıyorsunuz?

Bu onun gibi üst düzey oyunların olmadığı anlamına gelmez. Bu yüzden size topluluk tabanlı oyunlar veya en azından PUBG Mobile’dan daha iyi oyunlar getiriyoruz. Artık PubG oynamak istemiyorsanız bu harika bir seçenek. Hayatta Kalma Kuralları:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Tava Nasıl Atılır


PubG Mobiledan daha iyi oyunlar

Pubg Mobil Benzeri Oyunlar Nelerdir? Yıllardır mobil cihazlarda bahis yapılan inanılmaz bir oyun. PubG destanı hala PC ve konsol video oyunlarına odaklanıyor. Bu inanılmaz oyun Play Store’da iyi çalışıyor ve gelecekte olacak Daha fazlası olacak. 100 milyondan fazla oyuncu dünyanın farklı bölgelerine dağılmış durumda. PubG Mobile’dan uzaklaşmanız gerekirse, bu kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken ilk seçeneklerden biridir.

Bu oyun Android telefon için uygundur. Hayatta Kalma Kuralları, NetEase adlı büyük bir endüstri tarafından oluşturuldu. PubG’ye benzer, ancak bu platformdan 300 oyuncunun helikopterlerden daha büyük bir haritaya inmesi ve son hayatta kalanın kazanan olması dışında. Biraz daha uzun bir oyun ve harika bir hayatta kalma deneyimi. Bu tamamen ücretsiz bir oyundur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Mira X8 Nerede


PubG Gibi En iyi Oyun

Knives Out: Ünlü NetEase endüstrisi tarafından geliştirilen bir diğer oyun. Her oyunun 100 kullanıcıyla buluşması gerekiyor çünkü bu oyunun dünyaya bakan tek bir sunucusu var. Silahlar, tıbbi ekipman, eşyalar ve araçlarla dolu, özellikle 6 km civarında inanılmaz derecede büyük bir haritası var.

NetEase şu anda konu battle royale oyunları olduğunda Tencent Games ile doğrudan rekabet halinde.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobiledan daha iyi oyunlar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile M24 Nerede


Bu içeriğe oy verin!