PUBG New State 2. Sezon: Sızıntılar, Çıkış Tarihi, Fragman, Savaş Bileti,

PUBG New State 2. Sezon
PUBG New State 2. Sezon

PUBG New State 2 Sezon ne zaman gelecek? PUBG New State, Kasım 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana oyunun tadını çıkarıyor. Oyunun 2. sezonu hakkında en son ayrıntılara ve bilgilere sahibiz. Mobil ve konsoldaki birçok oyun gibi, PUBG New State geliştiricileri de oyunu taze tutmak. Aynı zamanda hayran kitlesini eğlendirmek için sezonlar oluşturmaya başladı. Mobil oyun, ilk sezonunu Ocak 2022’de başlattı. Oyuncular tarafından büyük beğeni topladı ve ikinci sezonun popülaritesi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Yeni sezon vaat eden yeni silahlar, karakterler, oyun modları, olası harita değişiklikleri ve daha fazlası…. Hakkında PUBG New State’in tam olarak ne olacağı hakkında bir ton bilgi ortaya çıkacak. PUBG NSW hakkında bilmeniz gereken her şey:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Spider Man Ağ


PUBG New State 2 Sezon

Sızıntılar

Şu anda PUBG New State’in ikinci sezonu hakkında bir bilgi yok. Sızıntılar sosyal medyada ortaya çıkmaya başlayacak ve bu olduğunda, mümkün olan en son güncellemeleri sağlamaya çalışacağız.

PUBG New State 2. Sezon Çıkış tarihi Ne Zaman?

PUBG New State 2. Sezon Ne Zaman
PUBG New State 2. Sezon Ne Zaman

PUBG New State’in ilk sezonu 13 Ocak 2022 Perşembe günü yayınlanacak. Bu, oldukça uzun bir süre yayında olacağı anlamına geliyor ve henüz 2. Sezon için resmi bir çıkış tarihi yok, ancak Şubat veya Mart 2022 civarında görmeyi bekliyoruz. 2022.

PUBG New State 2. Sezon Ne Zaman2. Sezon için resmi bir çıkış tarihi yok, ancak Şubat veya Mart 2022 Olarak Bekleniyor.
PUBG New State 2. Sezon Ne Zaman

tanıtım videosu

İkinci sezon yaklaşırken, mobil oyun geliştiricisi bir fragman yayınlayacak. Her şey plana göre giderse, bunun 2022 Şubat ortasına kadar açıklanması gerekiyor.

PUBG New State 2. Fragman
PUBG New State 2. Fragman

Savaş Bileti

Oyuncular, yeni sezon geldiğinde yeni bir savaş bileti getireceğini duymaktan mutlu olacaklar. Battle Pass, karakterler, silahlar ve kozmetik öğeler dahil olmak üzere, oyuncu tarafından açılabilen 100 seviye içeriktir.

PUBG New State 2. Savaş Bileti
PUBG New State 2. Savaş Bileti

Bu Battle Pass’ın içeriği, yeni sezon PUBG New State’de yayınlanana kadar muhtemelen açıklanmayacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Kaç Kişi Oynuyor


Yama Notları

Oyun topluluğundaki çoğu kişi, yeni sezon geldiğinde geliştiricilerin oyun topluluğuna bu güncellemelerde neler olduğunu anlatan yama notları yayınladığını biliyor.

Bu yama notları, sezon yayına girene kadar yayınlanmayacak, bu yüzden ne anlama geldiklerini öğrenmek için uzun bir süre beklememiz gerekecek. Resmi çıkış tarihini öğrendikten sonra, yama notlarının ne zaman görüneceğini size söyleyebileceğiz. PUBG New State Sezon 2 yama notlarını yayınlar yayınlamaz burada her şeyi açıklayacağız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State 2 Sezon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Avatar Değiştirme