Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG New State ayarları: Hassasiyet ve Genel Ayarlar

PUBG New State ayarları nedir ve nasıl yapılır? PUBG New State, oyuncu tabanından coşkulu bir yanıt aldı. Elbette oyuncular, daha fazla atış kazanma şanslarını artırmak için oyuna girmeden önce en iyi ayarları bilmek isterler.

PUBG New State veya herhangi bir battle royale oyununda bu ayarlar, oyuncuların oynanışını yeni bir düzeye taşımada büyük rol oynar. İşte oyunu geliştirmek için varsayılan ayarlarda yapılabilecek bazı ayarlamalar. Hassasiyet ayarları yalnızca öneri olduğu ve her oyuncunun bu önerilen ayarlarla eşleşmeyebilecek kendi tercihleri ​​olduğu unutulmamalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile gibi oyun


PUBG New State ayarları

Temel

pubg new state ayarlari hassasiyet ve genel ayarlar 2
PUBG New State’deki Temel Ayarlar

PUBG New State’deki bu ayar, oyuncuların sosyal medya hesaplarını oyuna bağlamasına ve hesap ayrıntılarını görüntülemesine izin verecek. Ayrıca bu bölüm oyunculara sunucuyu gerektiği gibi değiştirme seçeneği de sunar.

grafik

pubg new state ayarlari hassasiyet ve genel ayarlar 3
PUBG New State’deki grafik ayarları

PUBG New State’de oyuncular, hedefi önemli ölçüde etkileyeceği için kare hızına öncelik vermelidir. Bu durumda oyuncular bunu yüksek bir değere ayarlayabilir ve grafik ayarlarını düşürebilir, bu da düşük seviye ve orta seviye telefonların oyunu sorunsuz bir şekilde yürütmesini sağlayacaktır. Son teknoloji telefonlara sahip PUBG New State oyuncuları, hız aşırtma kare hızı ayarlarını yapmak için seçtikleri herhangi bir grafiği kullanabilir.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın NEW STATE, oyunda kare hızı dalgalanıyorsa, kare hızı ayarının bir çentik düşürülmesi önerilir. En iyi Ayarlara yazımızı okuyarak devam edebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Drone


Oynanış

pubg new state ayarlari hassasiyet ve genel ayarlar 4
PUBG New State’deki oyun ayarları

Bu bölümdeki ayarların çoğunun değiştirilmesi gerekmez. Yapılması gereken tek değişiklik “Otomatik İzleme”yi devre dışı bırakmak ve “Kapsam Hızlı Yuvası” ayarını etkinleştirmek.

Kontroller

pubg new state ayarlari hassasiyet ve genel ayarlar 5
PUBG New State’deki Eylem Düğmesi ayarları
PUBG New State ayarları
PUBG New State ayarları

PUBG New State’in bu kısmı çok önemli ve her oyuncunun ayarları farklı olacak. Oyuncuların antrenman sahasında çeşitli ayarları denemeleri önerilir.

Duyarlılık

PUBG New State ayarları
PUBG New State ayarları

Hassasiyet oyundaki en önemli ayarlardan biridir, nişan alma ve dolayısıyla atışları kazanma yeteneğini etkiler. Bazı oyuncular minimum çabayla hızlı hareket etmeyi sever. PUBG New State’deki bu tür oyuncular yüksek hassasiyeti tercih ediyor. Yeni başlayanların düşük veya orta hassasiyet kullanması önerilir.

Bunun nedeni, yüksek hassasiyetle izlemenin çok zor olabilmesidir. Çeşitli ayarları denemeniz önerilir. Oyun ayrıca PUBG New State oyuncuları için en iyi ayar olacak özel hassasiyet sağlıyor. Oyuna girmeden önce ayarları değiştirmek ve antrenman sahasında test etmek önemlidir. Deneme yanılma süreci biraz zaman alabilir, ancak oyuncunun oyununu yeni bir seviyeye taşıyacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State ayarları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State haritaları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER