PUBG New State Drone nasıl kullanılır?

PUBG New State Drone nasıl kullanılır
PUBG New State Drone nasıl kullanılır

PUBG New State Drone nasıl kullanılır? PUBG New State, 17 Kasım’da küresel olarak piyasaya sürüldü ve 20 milyondan fazla indirildi. Yeni PUBG başlığını çevreleyen heyecanın çoğu, fütüristik ayarlar ve benzersiz özellikler oldu. Yayınlanmadan hemen önce, PUBG New State bir dizi “Dronlar” videosu yayınladı.

Bu klipler, en heyecan verici olanı dronlar olan yeni haritalara ve özelliklere odaklanıyor. PUBG New State, öğeleri teslim etmek için dronları kullanabileceğiniz bir dron mağazasına sahiptir. Aşağıda, PUBG New State dron kullanımı nasıl yapılacağına ilişkin bir genel bakış bulunmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State haritaları


PUBG New State Drone nasıl kullanılır?

PUBG New State Drone nasıl kullanılır
PUBG New State Drone nasıl kullanılır

Aşağıdakiler PUBG New State Drones: Geliştiricinin duyuruda söylediği gibi oyunda arama dronları yer alacak. New State, verimli hava keşifleri Dronlar düşmanlarınızı taktiksel avantaj elde etmek ve düşmanlarınızı uzaktan tespit etmek için konumlandırmak için kullanılır. Dikkat! Drone’yu kontrol ederken düşman tarafından kolayca saldırıya uğrayacaksınız. Oyunda kalmak size harika bir bakış açısı sağlayacaktır. Ama dikkatli olmalısın.

Drone kredisi almak hiç de zor değil. Ganimet ve ekipman ararken, haritaya dağılmış Drone Kredisi yığınları da bulacaksınız. Bunları aldığınızdan emin olun! Kullanışlı öğeler daha pahalıya mal olur, bu nedenle ne kadar çok drone puanı toplarsanız o kadar iyi. Elinizde puanlarınız olduğunda, drone mağazasına gidebilirsiniz. Burada kredi harcayacaksınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State oyuncu sayısı


PUBG New State dron kullanımı

Şimdi, puanlarınızı bu eşyalara harcamanız gerekiyor. Mağazaya ulaşma yöntemi aşağıdaki gibidir:

  • Envantere dokunun ve ardından ‘Drone’ simgesine tıklayın
  • Bir mağaza arayüzü açılacak ve bir ürün listesi görüntülenecektir.
  • Sahip olduğunuz Drone Kredisine bağlı olarak, sepete ürün ekleyebilirsiniz.
  • İşiniz bittiğinde, ‘Sipariş’ düğmesini tıklayın
  • Bir sonraki ekran, haritada bir konum seçmenizi isteyecektir.
  • İstediğiniz yeri işaretleyin ve teslimatı bekleyin

Oyun 2051’de geçiyor ve genel oyuncu deneyimini geliştirmek için birçok heyecan verici yeni özellik sunuyor. Seçilen kullanıcılar oyunu Google Play mağazasından indirebilecekler. PUBG New State Beta testindeki bazı temel özellikleri zaten belirlenmişti. PUBG’nin new state’in diğer özelliğini merak ediyor musunuz? Sizin için derlediklerimize göz atın.

Drone, öğeyi seçtiğiniz yere taşıyacaktır. Oraya zamanında vardığınızdan ve taşıdığınız öğenin nereye koyduğunuza emin olun. Toplarken dikkatli olmayı unutmayın!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State Drone nasıl kullanılır Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Sürüm


Bu içeriğe oy verin!