Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG New State Mobil Sistem Gereksinimleri ve Bedava Ödülleri Nasıl Alınır

PUBG New State Mobil Sistem Gereksinimleri: PUBG New State, kullanıcıların ilgisini çekti. PUBG New State Bedava Ödül Nasıl Alınır sorularını oyuncuların sormaya başladığını sezdik. Bizlerde sizler için Ekibimizle neler yapabileceklerimize göz gezdirdik. Mobil platformda en çok beklenen oyunlardan biri ve yakın zamanda piyasaya sürülmesi planlanıyor. 2051’de geçen oyun, kendisini mobil battle royale türünün diğer oyunlarından farklılaştıracak benzersiz bir oynanışa ve içeriğe sahip.

PUBG New State şu anda Google Play Store ve Apple App Store’da Android ve iOS için ön kayıt özelliği mevcut. Aşağıdaki yazı, ön kayıt sürecinde size rehberlik edecek ve oyunu çalıştırmak için ihtiyacınız olan donanım gibi ayrıntıları sağlayacaktır. Bu makale Aynı zamanda sizlere PUBG New State Minimum Sistem Gereksinimleri ve ödüllerini sunacaktır.


PUBG New State Mobil Sistem Gereksinimleri
PUBG New State Mobil Sistem Gereksinimleri

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State iOS ön siparişi


PUBG New State Mobil Sistem Gereksinimleri ve Ön Kayıt

İşte Apple App Store ve Google Play Store’daki PUBG New State sayfasına bağlantılar. Aşağıda ki bağlantılara erişerek PUBG New State Ön Kayıt işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Kullanıcılar, aşamaları tamamlamak ve oyuna ön kayıt olmak için yukarıdaki bağlantılardan yaralanabilir.

PUBG New State Bedava Ödül Nasıl Alınır

Oyunun resmi web sitesinde, geliştiriciler ilk kez PUBG New State’e ön kayıt yaptıran herkesin sınırlı araç görünümü alacağını duyurdu. PUBG New State Bedava Ödül Nasıl Alınır? Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış olduk…


pubg new state mobil sistem gereksinimleri ve bedava odulleri nasil alinir 3

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire vs PUBG New State


PUBG New State Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

  • Android : Android versiyon 6  ve en az 2 GB RAM
  • iOS : iPhone 6S veya  daha yüksek bir versiyon  ve  iOS 13 veya  daha üstü.

PUBG New State Minimum Sistem Gereksinimleri Bu gereksinimler, alfa testin de ölçülen gerekliliklerdir. PUBG New State geliştirme aşamasında olduğu için bunlar resmi minimum gereklilikler değildir. Resmi olarak duyurulan son sürümün ardından oyun, çeşitli cihazlarda çalışacak şekilde daha da optimize edilecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Ön Kayıt Olma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER