Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG New State Mobile Ön Kayıt İşlemleri: [Kayıt Ol]

PUBG New State Mobile Ön Kayıt İşlemleri: New State en çok beklenen mobil oyunlarından biridir. PUBG New State Kayıt Ol işlemlerini gerçekleştirebilmek için oyuncuların oldukça sabırsız olduğunu biliyoruz. Bu yılın başlarında oyun duyuruldu ve dünya genelinde çok büyük bir ilgi gördü. PUBG New State’in ön kayıtları bir süredir Android ve iOS platformlarında bulunuyor. Bazı  kullanıcılar, ülkelerinde ilk ön kayıt yaptırılmadığı için hayal kırıklığına uğradı.

Ancak 1 Eylül 2021 itibariyle PUBG New State geliştiricileri Diğer ülkelerde de oyunculara kayıt hizmetleri sağladı. İşte PUBG New State Android ve iOS için Ön Kayıt.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Mobil Sistem Gereksinimleri


PUBG New State Mobile Ön Kayıt [Kayıt Ol]

PUBG New State Mobile Android ve iOS ön kayıt açıldı aşağıdaki işlemleri takip ederek ön kayıt yaptırabilirsiniz. PUBG New State Kayıt Ol işlemi için aşağıda ki adımları tamamlayınız. Geçtiğimiz günlerde ikinci Alfa testinin bu ay başlayacağını duyurdu. Aynı kayıt dönemi başladı ve tüm ülkelerden oyuncular artık kayıt olabilir.

Android Ön Kayıt

PUBG New State Mobile Ön Kayıt
PUBG New State Mobile Ön Kayıt

PUBG New State Android Ön Kayıt Google Play Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pubg.newstate

  • 1: İlk olarak, oyuncunun yukarıdaki bağlantı aracılığıyla PUBG New State Google Play mağaza sayfasını ziyaret etmesi gerekir.
  • 2: “Ön kayıt” düğmesine basmalısınız. Bir iletişim kutusu belirecektir. Bundan sonra ön kaydı tamamlamak için “Anladım” düğmesini tıklamanız gerekiyor. Ek olarak : “Mümkün olduğunca yükle” seçeneği de bulunuyor. Kullanıcılar, oyunu çıktığında otomatik olarak indirmek isterlerse buraya tıklayabilirler.

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State iOS ön siparişi


iOS Ön Kayıt

pubg new state mobile on kayit islemleri kayit ol 3

PUBG New State iOS Ön Kayıt App Store sayfası: https://apps.apple.com/app/id1542727626

  • 1: Yukarıdaki adre ile  iOS kullanıcıları oyunun Apple App Store sayfasına gidebilirler.
  • 2: “Al”a tıklayıp işlemi onaylayabilirler. PUBG New State’e  bu işlemden sonra otomatik olarak ön kayıt yapmış olacaksınız.

PUBG New State Nedir

Yukarıda bahsedildiği gibi PUBG New State hikayesi  2051 yılında geçecek ve haritanın  adı “Troi” olarak duyuruldu. Oyunun alfa testi  birkaç gün önce sona erdi. Alfa testlerine katılan oyuncular için, çeşitli özellikleri  önceden denmiş oldular.  Oyunun henüz resmi bir çıkış tarihi yok, ancak geliştiriciler daha önce yılın ikinci yarısında piyasaya çıkarmayı planladıklarını duyurmuşlardı.

Önceki Alpha testinden farklı olarak, ikincisi iOS ve Android platformları için mevcut olacak. Test sadece sınırlı sayıda katılımcıya açıktır ve tüm kayıtlı kişiler seçilmeyecektir. Test için seçilen kullanıcılar, yeni başlığın özelliklerine ve diğer unsurlarına göz atabilecekler.

Not: Alfa testi süresi ve cihaz gereksinimleri değişebilir. Bu alfa testinin kaç rekor kırdığını ve oyunun dünya çapındaki hayranlar tarafından ne kadar iyi kabul edildiğini görmek ilginç olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State Mobile Kayıt Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire vs PUBG New State


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER