Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak Çıkış Tarihi Güncellendi [Mobile]

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak? PUBG New State (Mobil) geliştiricileri, çıkış tarihinde resmi güncellemeler sağladı. Sosyal medya üzerinden oyunun çıkış tarihiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmıştı peki pubg mobile new state çıkış tarihi nedir? Bir Instagram gönderisinde, PUBG New State’in 2021’in ikinci yarısında çıkacağını duyurdular. Yani Resmi açıklamalara göre Haziran ayının ortalarında çıkacağı düşünülüyor.

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak
Pubg New State Ne Zaman Çıkacak

pubg mobile new state ne zaman çıkacak: tarihi ve bilmeniz gereken diğer bilgiler nelerdir? Yaklaşan Battle Royale PUBG New State hakkında şimdiye kadarki duymadığınız tüm bilgileri sizler için derledik lütfen makalemizi okumaya devam ediniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Harita Yüklenmiyor


Pubg State Ne Zaman Çıkacak ve Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak:1 Mayıs 2021-ABD’de PUBG New State Alpha (Android sürümü) için 11 Haziran’dan itibaren başvura bileceğinize dair resmi bir açıklama sağlandı aşağıdaki link üzerinden ön kayıt işlemini yaptırabileceksiniz. Şubat ayının sonlarında KRAFTON Inc, PUBG New State’i duyurdu: iOS ve Android’in yeni oyunu Bu beklenmedik bir durum oldu diyebiliriz. Özellikle PlayerUnknown’s Battlegrounds: Mobile, geçen yıl Eylül ayında tam olarak piyasaya sürülmesinden bu yana teknik olarak üçüncü yıl dönümünü kutladı. Bu yüzden PUBG Mobile 2’nin yakında piyasaya çıkmasını beklemiyorduk, ancak KRAFTON Inc bir tane sunmaya hazır gibi görünüyor. Buradan ön kayıt olun.

PUBG New State’in ön kayıt aşamasının başlamasından bu yana üç aydan fazla zaman geçti. Ancak oyunun çıkış tarihi hakkında resmi bir bilgi bulunmuyor. Yeni bir bilgi ortaya çıkmadığı için birçok oyuncu duyurudan dolayı hayal kırıklığına uğradı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Mclaren 570s


Pubg New State Ne Zaman Çıkacak

new state pubg ne zaman çıkacak hakkında bilgi arayıp, Kendinizi bu sayfada bulduysanız, PUBG: New State ile ilgili tüm bilgileri toplamış olabilirsiniz. Bunun çıkış tarihindeki en son haber olup olmadığına veya PUBG Mobile’dan ne kadar farklı olduğuna bakılmaksızın sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Şimdiye kadar PUBG: New State hakkında bilmeniz gereken her şey burada. PUBG: New State nedir? PUBG: New State’in bir battle royale oyunu olduğunu öğrenmek sizi şaşırtmayabilir.

Pubg New State vs Pubg Mobile Arasındaki Farklar

Buraya kadar oldukça standart geliyor, değil mi? Pubg New State vs Pubg Mobile Ancak PUBG: New State, PUBG Mobile’dan ayırt etmek için teknoloji ve mekanizmada bazı yeni özellikler sunacak. İlki grafiksel bir bakış açısından. Dürüst olmak gerekirse, Arasındaki Farklar PUBG Mobile ne kadar ilginç olursa olsun hiçbir zaman en iyi görünen oyun olmadı.

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak

KRAFTON Inc, New State sürümüyle bu görüşü değiştirmeyi umuyor. Mobil oyunlarda gördüğümüzün ötesinde ultra gerçekçi grafikler sağlaması beklenen Global Illumination adlı bir teknoloji kullanacak. Sadece daha iyi görünmekle kalmayacak, aynı zamanda KRAFTON Inc, çevrimiçi oyununun daha akıcı olacağını ve bunun herhangi bir rekabetçi atış oyunu için olmazsa olmaz olduğunu söyledi.

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak açıkladığımıza göre Mekanik olarak, denenmiş ve test edilmiş battle royale türüne yeni unsurlar da ekleyeceğini söylemek isterim. Oyuncular, silahlarını anında değiştirmek için silah özelleştirme kitlerini kullanabilecekler. Bunlar, bir çekim modu seçme veya el bombası fırlatıcı ekleri ekleme gibi çeşitli performans değişikliklerini etkinleştirebilir. Ayrıca bölgeyi araştırmak ve düşmanı işaretlemek için kullanılabilecek dronlar gibi birçok farklı araç olabilir. Oyuncular ayrıca gelen düşman mermilerinden kaçınmak için çok yararlı olan savaş zarlarını da atabilirler.

PUBG: New State haritası nasıl olacak?

Herhangi bir battle royale oyununun önemli bir parçası haritadır, çünkü bir seferde birkaç saat harcayabileceğiniz yer burasıdır ve geliştiricilerin bunu iyi yapması gerekir. PUBG: New State haritası hakkında fazla bir şey bilmiyoruz ancak KRAFTON bazı bilgiler veriyor. New State, PUBG Mobile’dan birkaç yıl sonra, 2051’de kuruldu, bu yüzden onun yeni haritadaki son kişi olmasını bekleyebiliriz. Buna TROI denir ve yeni stratejilerin konuşlandırılmasına izin verecek çeşitli yer işaretlerini ve etkileşimli nesneleri barındıracağı açıktır.

Pubg Mobile New State Çıkış Tarihi

Pubg: Mobile New State Çıkış Tarihi, resmi olarak açıklanmadı. Bildiğimiz şey, oyunun bu yıl içinde iOS ve Android için piyasaya sürüleceği. Şu anda yalnızca 2021 çıkış tarihimiz var, ancak oyuna ilginiz için Google Play Store’da ön kayıt yaptırabilirsiniz ve oyun indirilmeye hazır olduğunda size bir bildirim gönderecektir.

Bu ayrıca oyun başladığında size özel bir araç görünümü sağlayacaktır. KRAFTON’un son duyurusu, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir beta testi yapacaklarını belirtti ancak bu yalnızca Android cihazlar için geçerli. Geri bildirim toplandıktan sonra daha fazla alan ve PUBG New State haritası eklenecek eklenecek, ancak geliştirici bu yıl için bir zaman çizelgesi vermedi. Bununla birlikte PUBG: New State’in yakında iOS’ta ön sipariş verileceğini de duyurdular. Bu, App Store listeleri genellikle bu bilgileri içerdiğinden, çıkış tarihini daha iyi anlamamızı sağlar. Ancak bunun sık sık değişebileceğini hatırlamakta fayda var.

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg New State Ne Zaman Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile 120 Fps


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER