Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG New State Özellikler 2. Bölüm: Haritası ve Diğer Detayları [Taktikleri]

PUBG New State Özellikler 2. Bölüm de Haritamızın tüm detaylarını sizlere aktaracağız. PUBG New State Taktikleri almak ister misiniz? Sizlere Bu konuda güzel rehber olacağız. PUBG New State beta testinin bugün (12 Haziran) daha sonra başlaması planlanıyor.

Beta testine hazırlanırken Krafton, oyunculara oyun, harita konumu ve daha fazlası dahil olmak üzere oyun hakkında birçok bilgi verdi. PUBG New State, Krafton tarafından geliştirilen yaklaşmakta olan bir mobil battle royale oyunudur. Geliştirici, çıkış tarihini henüz onaylamamış olsa da, oyunun ön kayıt aşaması büyük bir başarıydı. Çünkü 10 milyona aşkın oyuncu kayıt işlemlerini gerçekleştirmişti. PUBG New State Taktikleri mi Arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz okumaya devam ediniz.


Ayrıca şu haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Özellikleri


PUBG New State Özellikler

Krafton kısa süre önce oyunculara oyundaki en son savaş alanı olan Troi’ye bir göz atmak için “Troi Field Trip-Part 1 | PUBG: NEW STATE” yayınladı. PUBG Studios’un genel yayın yönetmeni Brian Corrigan PUBG New State Özellikler hakkında videoda şunları söyledi:

  • “Şubat ayında PUBG New State’in duyurulmasının ardından gelen büyük destek ve merak karşısında şoke olduk. Daha fazla ayrıntı öğrenmek için istekli olduğunuzu biliyoruz. Tüm yeni özellikler ve mekanizmalar hakkında konuşmaktan çok mutluyuz. Önümüzdeki haftalarda, Krafton’un en son battle royale oyununa geliyoruz.

Corrigan’ın haritayı değerlendirmesine hazırlık olarak bir dizi video veya “saha gezileri” olarak adlandırdığım şeyler yayınlayacağız:

  • “Yeni, devasa, fütüristik 8×8 harita, mobil cihazlarda grafik ve performans standartlarını iyileştirmek için çığır açan kurum içi geliştirilmiş aydınlatma ve işleme teknolojisi kullanılarak sıfırdan oluşturuldu. Sözü daha fazla uzatmadan. Troi’ye Field Trip ile başlayalım. yakında savaşacağınız rekabet. Bundan yararlanmak için biraz bilgi toplayın.”

PUBG New State Sergi Salonu:

PUBG New State Özellikler 2. Bölüm
PUBG New State Özellikler 2. Bölüm

PUBG New State Sergi Salonu: dinamik silah savaşları için mükemmel bir alan olarak kullanılabilecek ortada bir açık alan ile birden fazla yüksek tepeler sahiptir. Kurşun geçirmez camın eklenmesi, oyuncuların plan yapma ve oyundaki düşmanlarla etkileşim kurma şeklini tamamen değiştirebilir


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State İndirme


PUBG New State Alışveriş Merkezi:

PUBG New State Özellikler 2. Bölüm
PUBG New State Özellikler 2. Bölüm

PUBG New State Alışveriş Merkezi: düzeni sergi salonuna benzer. Açık bir çatıya ve çok fazla alana sahiptir. Alışveriş merkezindeki farklı dükkanlar, oyunculara savaşta yeterli koruma sağlayacak. Yürüyen merdivenler de bir rol oynayacaktır.

PUBG New State labaratuvar:

PUBG New State labaratuvar: Laboratuvar, yakın dövüş için çok uygun olan dar koridorlara sahiptir. Ana kısmı kurşun geçirmez camla kaplıdır ve oyuncular silahlı savaşlarda rol oynayabilir.

PUBG New State Karavan Parkı:

PUBG New State Karavan Parkı: Adından da anlaşılacağı gibi, burası fragmanlarla dolu, bu da oyuncuların oyun sırasında çok fazla saklanma yeri olacağı anlamına geliyor. Rampa, oyuncu için bir kaçış yolu sağladığı için konumun en önemli özelliklerinden biridir.

PUBG New State Taktikleri [Oynanış Videosu]

PUBG New State ön kayıt fragmanı ve PUBG New State Özellikler deki değişiklikler (yukarıda) ve yakın zamanda yayınlanan saha gezisi videosu, oyunculara Krafton’un yaklaşmakta olan oyununun oynanışı hakkında derinlemesine bir anlayış sunuyor.

PUBG Mobile’ın başarısına dayanan PUBG New State Özellikler: bir dizi fütüristik silah ve araçla 2051 Tarihli senorya ile oynanacak. Oyun, küçülen bir savaş alanında 100 oyuncunun savaştığı geleneksel battle royale formatını takip edecek. Nihai hedef, ayakta kalan son kişi olmaktır. Ancak PUBG New State, oyunun akışını önemli ölçüde etkileyecek mükemmel grafiklere ve oyun ortası hedeflerine sahip olacak. Pubg New State Oynanış Videosu Yukarıda ki gibidir. Ön kayıt için Oyunun resmi web adresine tıklayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State Özellikler Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile bugünkü Kodlar


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER