PUBG New State Özellikleri: Günlük Görevler ve Dronlar [Daha Fazlası]

PUBG New State Özellikleri
PUBG New State Özellikleri

PUBG New State Özellikleri Nelerdir? işte Pubg New State Rehberi: PUBG New State Elektrikli Arabalar ve çok daha fazla özellikler sayesinde sizi bu yazımızda 2051 yılına göndereceğiz :). dronlar, yeşil havai fişekler, elektrikli arabalar, kalkanlar vb. NSW’deki PUBG Beta testi bugün Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Android kullanıcıları için başlatılacağından, Battle Royale hayranları şaşıracak. Oyuncular merakla beklenen oyunun oynanış biçimini bu yıl görebilecekler.

Oyun 2051’de geçiyor ve genel oyuncu deneyimini geliştirmek için birçok heyecan verici yeni özellik sunuyor. Seçilen kullanıcılar oyunu Google Play mağazasından indirebilecekler. Aşağıdakiler, PUBG New State Beta testindeki temel özelliklerden bazılarıdır. PUBG New State Özellikleri mi Merak Ediyorsunuz? sizler için derlediğimiz içeriklere göz atın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State İndirme


PUBG New State Özellikleri

PUBG New State Beta testinde bulunan özellikleri şunlardır:

PUBG New State Elektrikli Arabalar:

PUBG New State Özellikleri
PUBG New State Özellikleri

PUBG New State Mobile Versiyonu, ultra modern, şık ve hafif yüksek hızlı elektrikli araçlara sahiptir. Bu arabalar çok hafif ve sıradan arabalardan çok daha güçlüdür. İşte PUBG New State Elektrikli Arabalar:

 • Elektrikli otomobilin boost fonksiyonu ile hızlı ama sessiz bir şekilde hızlanıyor ve çok yüksek hızlara ulaşıyor.
 • Takviyeyi başlatmak için gereken güç, pildeki enerjiyi hızla tüketecektir, bu nedenle lütfen pili dikkatli kullanın.
 • Mavi alanda sürmek de elektrikli otomobilin pil gücünü hızla tüketecektir.

PUBG New State Tramvaylar:

Tramvay, PUBG New State’e özgü başka bir ulaşım şeklidir. Bu, haritada gezinmenin en etkili yollarından biridir. İşte PUBG New State Tramvaylar:

PUBG New State Özellikleri
PUBG New State Özellikleri
 • Tramvay yıkılmaz ve hareket hızını herhangi bir saldırıda vs kesinlikle kesmez.
 • Tramvay saldırılarda değil duracağı lokasyonlarda yani belli konumlarda dururlar
 • Belirli bir rotayı takip ederler ve dünya haritasında görülebilen sabit bir hızda hareket ederler.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile bugünkü Kodlar


PUBG New State Dronlar:

Geliştiricinin duyuruda söylediği gibi, oyunda arama dronları yer alacak. PUBG’de Search Drone’u kullanın. İşte PUBG New State Dronlar:

PUBG New State Özellikleri
PUBG New State Özellikleri
 • New State taktiksel avantaj elde etmek ve düşmanlarınızı uzaktan tespit etmek için verimli hava keşifleri ve düşmanınızın yerini tespit etmek için kullanılmaktadır.
 • Dikkatli olun! Drone’yu kontrol ederken düşman saldırılarına karşı savunmasız olacaksınız.

PUBG New State Kalkanlar

Kurulabilir kalkanlar Ön kayıt ve Beta videolarında görüldüğü gibi PUBG New State, savaşta konuşlandırılabilen benzersiz kalkanlarla donatılacak. İşte PUBG New State Kalkanlar:

pubg new state ozellikleri gunluk gorevler ve dronlar daha fazlasi 4
 • Kurulabilir kalkanlar, savaşta kullanım için harika bir araçtır ve ekstra korumaya ihtiyaç duyduğunuzda devreye alınabilir.
 • Ayrıca, bir kez açıldıktan sonra hareket ettirilemezler.
 • İki tür açılabilir kalkan mevcuttur: standart modeller ve ekstra korumalı büyük modeller.

PUBG New State Dyneema Yelek

Dyneema Yelek Ön kayıt ve Beta videolarında görüldüğü gibi. İşte PUBG New State Dyneema Yelek:

pubg new state ozellikleri gunluk gorevler ve dronlar daha fazlasi 5
 • Dyneema yelekleri, 9mm, 5.56mm ve 0.45 ACP dahil olmak üzere etkili kısa menzilli ve orta menzilli mühimmat türlerine karşı standart zırhtan daha etkilidir.
 • Standart zırhla karşılaştırıldığında, Dyneema yelek 7,62 mm, No. 12 ve 300 magnumdan gelen hasara karşı daha düşük dirence sahiptir.

PUBG New State Silah Özelleştirme:

Oyun, AR, SMG, DMR vb. dahil olmak üzere 13 farklı silah türünün özelleştirilmesini içerir. İşte PUBG New State Silah Özelleştirme:

pubg new state ozellikleri gunluk gorevler ve dronlar daha fazlasi 6
 • Oyunda alınan her özel kit, yalnızca belirtilen silah türüyle kullanılabilir.
 • Ancak drone mağazasından satın alınan özel kitler herhangi bir silaha takılabilir.
 • Bu kitler tek kullanımlık sarf malzemeleridir ve her silah yalnızca bir kez özelleştirilebilir.

PUBG New State BP ve Mağaza:

PUBG New State Özellikleri
 • PUBG New State’in oyun içi para birimi, oyun oynayarak elde edilebilen BP veya Battlegrounds Puanları olarak adlandırılır. Günlük görev BP ödülleri kazanmak için günlük görevleri tamamlayın.

Pubg New State Hakkında

PUBG New State Mobile, PUBG Mobile serisinin en son üyesidir. Geliştirici Krafton Inc., yaklaşmakta olan battle royale oyunu için bazı oyun içi konumlar hakkında bilgi vermeye başladı. PUBG New State Mobile’ın ön kaydı Şubat 2021’de yayınlanmıştı.

Sadece birkaç hafta içinde tamamlanan 10 milyondan fazla ön kayıt ile İstenilen hedef kitle başarılı bir şekilde tamamlandı. PUBG New State Özellikleri ve indirme işlemini yapmak isteyen kullanıcıların yukarıdaki adımları tamamlaması gerektiğini hatırlatmak isterim. PUBG New State alfa testinin bugün (11 Haziran PUBG New State Özellikleri yayınlandı) daha sonra başlaması planlanıyordu fakat yayın tarihi erkene alındı. Beta testine hazırlanırken Krafton, oyunculara oyun, harita konumu ve daha fazlası dahil olmak üzere oyun hakkında birçok bilgi verdi.

PUBG New State, Krafton tarafından geliştirilen yaklaşmakta olan bir mobil battle royale oyunudur. Öncesinde Geliştirici çıkış tarihini henüz onaylamamış olsa da oyunun ön kayıt aşaması büyük bir başarıydı. PUBG New State Özellikleri ve apk’sı için buradaki linke tıklayınız.

pubg new state ozellikleri gunluk gorevler ve dronlar daha fazlasi 10

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State Özellikleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Traverse Insectoid Modu


Bu içeriğe oy verin!