Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG New State Şekilli İsimler & havalı isimler nasıl elde edilir

PUBG New State Şekilli İsimler hazırlandı. Krafton nihayet merakla beklenen battle royale oyunu PUBG New State piyasaya sürdü. Hayranlar artık PUBG Mobile’ın gelişmiş sürümünü yüklemek için doğrudan cihazlarının uygulama mağazasına gidebilirler. Cihazlarında en az 2 GB boş alan olduğundan emin olmaları gerekir. Kurulum tamamlandıktan sonra oyun, kullanıcının takma adını girmenizi ister ve oyuncular bunu tercihlerine göre ayarlayabilir.

Ancak, oyuncu daha sonra yeniden adlandırma kartını değiştirmek için harcayabileceğinden, oyuncunun geçici bir ad yerine kalıcı bir ad seçmesi önerilir. Oyuncular, benzersiz yazı tiplerine sahip şık takma adlar oluşturmak veya seçmek için Nickfinder.com, Fortnite Name Font, Battlegrounds Mobile Guru ve Gaming Nickname Generator gibi web sitelerini kullanabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State isim


PUBG New State Şekilli İsimler Nasıl Yapılır?

PUBG New State Şekilli İsim Yapma sayesinde bu mümkündür. PUBG New State’de benzersiz bir takma ad almak için oyuncular aşağıdaki adımları izlemelidir:

Adım 1: Yukarıdaki web sitelerinden herhangi birine göz atın.

PUBG New State Şekilli İsimler
PUBG New State Şekilli İsimler

Adım 2: Herhangi bir yazı tipi için önerilen takma adlardan birini seçin. Oyuncular ayrıca 12 karaktere kadar istenen ve kişiselleştirilmiş bir tane isim oluşturabilir.

Adım 3: Oluşturulan kullanıcı adına tıklayın ve panoya kopyalayın.

Adım 4: PUBG New State uygulamasını kurun ve çalıştırın ve istediğiniz seçeneklerle giriş yapın.

pubg new state sekilli isimler havali isimler nasil elde edilir 3
Yeni İsimlerinizi yukarıda ki sitelerden herhangi biri sayesinde oluşturabilirsiniz.

Adım 5: Oyun 12 karakterlik bir takma ad isteyecektir. Oyuncular oluşturulan kullanıcı adını panodan yapıştırabilir.

Adım 6: Oyun kurulumunu tamamlamak için Onayla’ya tıklayın ve diğer özelleştirmeleri yapın. PUBG New State Şekilli İsim yapıcı siteler sayesinde bu şekilde benzersiz isimlerinizi yapabilirsiniz. Benzersiz ve şık takma ad, oyuncuların aynı takma adı görebileceği kullanıcı profilinde görünecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State hassasiyet ayarları


PUBG New State: İndirme boyutu

PUBG New State’i yüklemek için oyuncuların sabit bir internet bağlantısına ve yaklaşık 2 GB boş alana ihtiyacı vardır. Oyunun indirme boyutu 1.44 GB olmasına rağmen oyun için 232,6 MB’lık ek bir güncelleme boyutu gerekiyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State Şekilli İsimler Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State sunucuya bağlanmıyor


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER