PUBG New State vs COD Mobile: Hangi oyunun grafikleri daha iyi?

PUBG New State vs COD Mobile
PUBG New State vs COD Mobile

PUBG New State vs COD Mobile, battle royale bölümündeki en son oyunlardır. Krafton ve Activision, bazı açılardan biraz benzer oldukları için başta eşit derecede dengeli görünüyor. Zaman geçtikçe, akıllı telefonlar daha iyi hale geliyor. Oyunlar ayrıca, oyuncuların daha gerçekçi bir oyun deneyimi elde edebilmeleri için geliştirilmiş oyun grafik ve ücretsiz erişime sahiptir.

PUBG New State ve COD Mobile arasında sağlıklı bir rekabet var.BR topluluğu gerçekten bu iki oyunun oyun grafiklerinde nasıl performans gösterdiğini ve hangisinin daha iyi bir seçim olduğunu bilmek istiyor. İşte Bu makale sizlere PUBG New State mi COD Mobile mı sorunuzun cevabını tartışacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State ayarları


PUBG New State vs COD Mobile

PUBG New State

PUBG New State, Battle Royale bölümünün en yeni üyesi ve COD Mobile bir süredir zaten piyasada. PUBG New State yeni bir sürüm olduğu için oyuncular daha iyi grafikler sunacağını umuyor. Krafton Inc., bu oyunu daha iyi oyun grafikleri fikrine dayanarak tanıtıyor. Pubg New State’de Geliştiricilerin benzeri görülmemiş yeni bir teknoloji uyguladığı ortaya çıktı.

Geliştiriciye göre: Mobil oyunların ultra gerçekçi grafiklerini kırmak için küresel aydınlatma teknolojisini kullanan PUBG: NEW STATE, önceki mobil oyun grafiklerinin olanaklarını aşıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile gibi oyun


COD Mobile

COD Mobile’ın başarısının anahtarlarından biri canlı görüntüleridir. Oyun, iyi grafik çıkışı sağlayan PUBG Mobile ile rekabet etmek için piyasaya sürüldü. Ancak COD Mobile, pazar segmentini hızla değiştirdi ve daha gerçekçi oyun oynamayı seven oyuncular, gemi değiştirmekten çekinmediler.

Her iki oyunda da ileri teknoloji cihazlar için geçerli olan grafikler ve temel ayarlar mevcuttur. PUBG New State, 2GB RAM’de çalışabilirken COD Mobile’ın en az 3GB’a ihtiyacı var.

İki oyunun da kare hızı aynıdır ve aksiyonu yaklaşık 60 FPS’de yaşayabilirsiniz. COD Mobile, kilidini açması kolay çeşitli kozmetik ve silah görünümlerinde iyidir.

Oyunlara eklenen renk ayarları, aksiyona daldıklarında muhteşem görünmelerini ve diğer battle royale oyunlarından öne çıkmalarını sağlıyor.

PUBG New State, fütüristik dokunuşu ve geliştirilmiş grafik çıkışı nedeniyle sansasyon yarattı. COD Mobile’ın oynanışıyla dron ve gelişmiş silahları kullanarak oyuncular ayrı bir boyuta geçti diyebiliriz.

COD Mobile’ın renk düzeni, kontrastı ve parlaklığı canlı manzarayla birleştiğinde oyunculara mükemmel bir deneyim sunar. PUBG New State, bu türdeki en yeni oyundur ve geliştiriciler oyun içi grafiklerde çok hassas olmuştur. Uçağın konuşlandırılmasından oyunun sonuna kadar, resimler zarif ve göze hoş geliyor.

Feragatname: Bu makalenin içeriği yazarın görüşlerinden oluşmakta olup genel okuyucu kitlesinden farklılık gösterebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State vs COD Mobile Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Drone


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.