Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG New State vs Free Fire: Arasındaki 3 Fark

PUBG New State vs Free Fire: Garena Free Fire, milyonlarca aktif oyuncusuyla rekor kırdı. PUBG New State ve Free Fire Arasındaki fark kıyasıya bir mücadele olacağa benziyor. Çünkü battle royale alanının en popüler isimlerinden biri Garena diğeri ise Pubg. Oyun, PUBG Mobile, COD Mobile ve Fortnite gibi popüler oyunlarla bu türdeki en yüksek puanlı ve en yüksek ücretli oyunlardan biri haline geldi.

PUBG New State (Mobile), PUBG Mobile serisinin en yeni üyelerinden biridir. Geliştirici Krafton Inc., yepyeni bir battle royale deneyimi sunmak istedi ve PUBG New State bu amaçla geliştirildi. Bu iki oyun büyük ilgi gördü ve oyuncular birbirleriyle nasıl rekabet edeceklerini öğrenmek için sabırsızlanıyorlar.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite vs Free Fire


PUBG New State vs Free Fire Arasındaki Fark Nedir?

1. Sistem Gereksinimleri: PUBG New State ve Free Fire Arasındaki fark;

PUBG New State vs Free Fire
PUBG New State vs Free Fire

Garena Free Fire’ın popülaritesi, temel olarak düşük kaliteli akıllı telefonlardan erişilebilmesinden kaynaklanmaktadır. Oyunun çok düşük sistem gereksinimleri var ve her kesimden oyuncunun battle royale deneyiminin bir parçası olmasına izin veriyor. Sadece 1 GB RAM’e ve Android 4.1.1’e sahip cihazlar oyunu rahatlıkla çalıştırabilir.

PUBG New State (Mobil), yalnızca yüksek sistem özelliklerine sahip cihazlarda erişilebilen daha gelişmiş bir oyundur. Oyunun sorunsuz çalışabilmesi için oyuncuların en az 2 GB RAM ve Android 6 ve üzeri bir cihaza sahip olması gerekiyor.

2. Grafik ve Arayüz

Kolayca algılanabilen iki başlık arasındaki en büyük fark, grafik çıktıdır. Garena Free Fire, düşük kaliteli cihazlara hitap eder, bu nedenle gelişmiş grafikler ve dokuları özgürce sağlayamaz. Oyuncular, ayarlarını değiştirebilir ve oyunu HD modunda deneyimleyebilir.

Öte yandan, PUBG New State (Mobil) gelişmiş oyun grafikleri sağlar. Geliştiriciler, bu tür grafik çıktısının mobil oyun dünyasında tamamen yeni olduğunu ve tüm endüstri için devrim niteliğinde bir adım olduğunu iddia ediyor:


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG: New State


KÜÇÜK ALINTI 🙂

Mobil oyunların ultra gerçekçi grafiklerini aşmak için küresel aydınlatma teknolojisini kullanan PUBG: NEW STATE, önceki mobil oyun grafiklerinin olanaklarını aşıyor.

3. Harita Özellikleri

İki battle royale oyunu iki farklı geliştiriciden olduğu için haritada farklılıklar olmalı. Şu anda Free Fire, Kalahari, Purgatory ve Bermuda olmak üzere üç farklı harita sunuyor. Bu haritalar PUBG Mobile tarafından sağlanan haritalara benzer sayılabilir ancak PUBG New State (Mobil) haritasından tamamen farklıdır. PUBG New State (Mobile) fütüristik bir temaya sahip ve aksiyon 2051’de geçiyor. Şu anda Troi adlı bir harita sunuyor.

Troi’a şehri en gelişmiş binalara ve ulaşım sistemlerine sahiptir. Oyun ayrıca oyunculara gelişmiş silahlar sağlamak için ayarları kullanır. Free Fire ve PUBG New State (Mobil), farklı hedef kitlelere sahip iki farklı battle royale oyunudur. Gerçek oyun deneyimini seven oyuncular PUBG New State’i denemeli. Cihazda sınırlı sistem işlevlerine sahip oyuncular Free Fire’ı deneyebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG New State vs Free Fire Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.6 güncellemesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER