Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg New State vs Pubg Mobile: Arasındaki Farklar Nedir [Karşılaştırma]

Pubg New State vs Pubg Mobile: pubg new state mi pubg mobile mi Soruları gelmeye başladı. Çünkü PUBG New State’in Alpha testi Amerika Birleşik Devletleri’nde şimdiden başladı ve oyuncular heyecanlarını gizleyemiyor.

Yeni battle royale oyununda yer alan birçok yeni özelliği görecekler. PUBG New State, birçok hayran tarafından “PUBG Mobile 2” olarak adlandırılıyor. Ancak, bu iki Battle Royale oyunu tamamen birbirinden farklıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State İndir


Pubg New State vs Pubg Mobile

İşte aradığınız Pubg New State vs Pubg Mobile arasındaki 5 fark:

1) Zemin (pubg new state mi pubg mobile mi):

pubg new state mi pubg mobile mi: Battle Royale oyuncuları, PUBG New State’in fütüristik bir geçmişe sahip olduğunu bilmelidir. Oyun 2051’de geçiyor ve düşmanı yenmek için ultra modern teknolojiyi kullanabilirler. Ve PUBG Mobile geleceği belirlemez, oyuncular rakipleri ortadan kaldırmak için sıradan silahlar kullanır.

2) Harita seçimi (pubg new state ve pubg mobile karşılaştırma):

pubg new state ve pubg mobile karşılaştırma: PUBG New State’deki fütüristik battle royale haritasına 8×8 km Troi denir. Oyuncular başlangıçta sadece bu haritada oynayabilir. Daha Sonra oyun geliştiricileri Yeni haritalar çıkaracağını açıkladı. PUBG Mobile’ın beş battle royale haritası vardır: Erangel, Miramar, Sanhok, Karakin ve Livik. İlk iki Miramar, 8×8 kilometre, Sanhok 4×4 kilometre ve Livik ve Karakin 2×2 kilometreyi kapsıyor.

3) Silah özelleştirmesi (pubg new state ve pubg mobile arasındaki farklar Nedir):

pubg new state ve pubg mobile arasındaki farklar Nedir: PUBG New State, oyuncularına silahlarını güçlendirmek için kullanabilecekleri özelleştirilmiş bir kit sunuyor. Performanstan ateşleme moduna kadar her şey kite dahildir. PUBG Mobile çeşitli silahlar sunar ancak oyuncular performanslarını iyileştiremez. Sadece daha güzel görünmek için kostüm satın alabilirler.

4) Ultra modern araçlar

Pubg New State vs Pubg Mobile

Oyuncular, PUBG New State’de ilerleme kaydetmek için ultra modern araçları kullanabilirler. Bunlar, düşmüş takım arkadaşlarını diriltmek için kullanılabilecek yeşil işaret fişeği tabancalarını ve düşmanları uzun mesafelerde izlemek için kullanılabilecek arama dronlarını içerir. PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu tür ultra modern teknolojiden yoksundur.

5) Diğer özellikler

pubg new state vs pubg mobile arasindaki farklar nedir karsilastirma 3

Oyuncular özel airdrop’ları çağırmak için yalnızca kırmızı fişek silahlarını kullanabilir. PUBG New State, oyuncunun battle royale deneyimini iyileştirebilecek birçok küçük özellik sunuyor. Örneğin elektrikli arabalar PUBG Mobile’daki araçlardan daha hızlı ve daha güçlü. Oyuncular ayrıca araba kapısına tırmanırken araba kapısının arkasına saklanabilirler. Ayrıca yeni bir ulaşım şekli olan tramvaylar da tanıtıldı. PUBG Mobile şu anda bu tür özellikleri sağlamıyor.


Ayrıca Şunu Okuyun: PUBG New State Özellikler


Pubg New State Hakkında

Pubg New State vs Pubg Mobile, PUBG New State Mobile serisinin en son üyesidir. Geliştirici Krafton Inc., yaklaşmakta olan battle royale oyunu için bazı oyun içi konumlar hakkında bilgi vermeye başladı. PUBG New State Mobile’ın ön kaydı Şubat 2021’de yayınlanmıştı.

Sadece birkaç hafta içinde tamamlanan 10 milyondan fazla ön kayıt ile İstenilen hedef kitle başarılı bir şekilde tamamlandı. PUBG New State alfa testinin bugün (11 Haziran pubg new state indir apk yayınlandı) daha sonra başlaması planlanıyordu fakat yayın tarihi erkene alındı. Beta testine hazırlanırken Krafton, oyunculara oyun, harita konumu ve daha fazlası dahil olmak üzere oyun hakkında birçok bilgi verdi. Pubg New State vs Pubg Mobile Arasındaki Farklar da Merak edilmeye başlandı.

PUBG New State, Krafton tarafından geliştirilen yaklaşmakta olan bir mobil battle royale oyunudur. Öncesinde Geliştirici çıkış tarihini henüz onaylamamış olsa da oyunun ön kayıt aşaması büyük bir başarıydı. Pubg New State Apk İndirmek için diğer makalelerimize göz atınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg New State vs Pubg Mobile Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Özellikleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER