Pubg Profil Resmi Koyma; Nasıl Yapılır?

Pubg Profil Resmi Koyma
Pubg Profil Resmi Koyma

Pubg Profil Resmi Koyma Yapımı! PubG, günümüzün en popüler oyunları arasında yer alıyor. Oyun içerisinde görüntülenen profil resmi kişilerin kimliklerini belirliyor. Bu sebeple en çok araştırılan konulardan biri de pubg profil fotoğrafı koyma oluyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile 60 Fps Destekleyen Telefonlar


Pubg Profil Resmi Koyma

Eğer pubg Mobile oyuncusu iseniz profil resmi eklemeniz oldukça kolay. Bu durumda pubg profil fotoğrafı koyma işlemi için herhangi bir Google ya da Facebook hesabına sahip olmanız yeterli. Pubg oyununda profil resmi ekleme işlemi iki farklı yoldan yapılabiliyor. Bunlardan birincisi Google hesabını oyunla entegre ederek Google’da görüntülenen profil resminizi kullanmak. Bu işlemi gerçekleştirmeniz için oyun ana ekranından Login with Facebook altında kalan More seçeneğine tıklıyoruz. Ardından gelen ekrandan da Play Games seçeneğine tıklayarak otomatik olarak hesabımızın Google Play ile entegre olmasını sağlıyoruz.

Bir diğer seçenek ise Facebook ile Pubg’de profil resmi koyma işlemi. Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz. Kullanmak istediğimiz profil resmini Facebook profil resmimiz olarak güncelliyoruz. Sonrasında Pubg giriş bölümüne gelerek  Login with Facebook sekmesine tıklıyoruz. Bu işlem sonrasında Facebook profil resmimizin Pung ile entegre olduğunu görebiliriz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Profil Resmi Koyma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Lite Sistem Gereksinimleri