Pubg Royal Pass Kaç TL: Battlegrounds

Pubg Royal Pass Kaç TL
Pubg Royal Pass Kaç TL

Pubg Royal Pass Kaç TL? pubg mobile royale pass alma oldukça kolaydır. PUBG Mobile Royale Pass başladı ve alacağınız fiyatı son kullanma tarihiyle ilgili ayrıntılarla birlikte listeledik. PUBG, kendi fiyatları, kuralları ve açılabilir ödülleri olan kendi savaş geçiş formülüne sahiptir. Ücretsiz ve premium ödüller mevcuttur. PlayerUnknown’s Battlegrounds Battle Pass, oyun içi yeni öğelerin ve ödüllerin kilidini açmanın bir yoludur. Bu neslin popüler battle royale oyunlarının çoğu gibi, PUBG sonunda oynamak ücretsizdir. PUBG: New State’de Fortnite ve Call of Duty Warzone’u eşleştirmek için herkes aksiyona katılabilir. Bu sezon yepyeni bir battle royale haritası getiriyor ve geri dönenler ve yeni oyuncular için yeni içerikler eklemeye devam ediyor. Oyun ücretsizken, Battle Pass’a bakmalısınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; PubG Mobile Bedava hesap


royal pass kaç tl

PUBG Battle Pass, Ücretsiz ve Premium olmak üzere iki ayrı bölüme ayrılmıştır. Oyuncuların tahmin edebileceği gibi, premium katmanlar, battle pass’ı satın alanlara özeldir, ancak aynı zamanda tüm ücretsiz katman içeriğine de erişebilirler. Premium Pass, varsayılan Battle Pass’tır. Battle Pass’ın maliyeti 1500 UC‘dir. Ancak bir oyuncu Premium Pass’i satın almaya karar verirse, anında 15. seviyeye yükseltilir. PUBG Royale Pass, oyunculara oyunun oyun içi para birimi olan 360 UC‘ye mal olacak.

360 UC’de 39-41 TL aralığında maliyeti bulunmaktadır.

PUBG’de ücretsiz UC almanın birkaç yolu vardır, ancak bunlar oldukça sıkıcı ve zaman alıcıdır. Premium Pass Plus üyeliği satın almak isteyen oyuncuların 3800 UC harcaması gerekecek. Battle Pass’in kilidinin açılması, oyunculara üç günlük görev ve beş haftalık görev verecek ve oyunu temizlemek, oyuncuları SP ile ödüllendirecek.

Pubg Royal Pass Kaç TL

Pubg mobile da royal pass gibi özelliklerin kilidini açmak oldukça basittir. Bu size oyunda daha iyi imkanlarla ve farklılıkla kalmanıza yardımcı olacaktır. Bu tarz oyunlarda bu gibi özelliklerin kilidini açmak oldukça pahalı olabilir. Ama kişisel görüşümüzce pubg mobile da royal pass’ın almak oldukça ucuzdur. Bu size 39 TL gibi bir rakam ödemenizi isteyecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Royal Pass Kaç TL sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Rütbe Sayısı


Bu içeriğe oy verin!