Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Spider Man Ağ: Yerleri / Konumları Nerede Hakkında Her Şey

PUBG Spider Man Ağ Nerede Bulunur? PUBG Mobile’ın yeni Spider-Man etkinliğinde oyuncular bazı Ağların kilidini açabilir. Bu Ağları bulmak eğlencenin yarısıdır diyebiliriz, onları kullanmak oyuncuları daha iyi hissetirecektir. PUBG Mobile’ın yeni 1.8 güncellemesi bir kaç gün önce geldi. Yeni özellikler, öğeler ve daha da önemlisi oyuncular için Spider-Man etkinliği geldi. Oyuncuların Ağları’nın kilidini açabiliyor ve Örümcek Adamı Kullanabiliyor.

En son güncelleme, Aralık 2021’in sonlarında çıkacak olan yeni Spider-Man: No Way Home filmi sayesinde Spider-Man ile yapılan bir işbirliğidir. Spider-Man etkinliği 14 Şubat’a kadar devam edecek. Pubg Geliştiricileri oyunculara Ağları denemek için bolca zaman verecek. Spider-Man Ağı, oyuncuların PUBG Mobile’ın Spider-Man temalı etkinliği sırasında kazanabilecekleri bir diğer benzersiz öğedir. Oyuncu, Örümcek Ağı ile bir oyuncuya fırlatarak hareketlerini yavaşlatır ve onları kolay bir hedef haline getirir. Net Ağlar rakipleri yavaşlatabilir. Ancak aynı zamanda oyuncuların kendilerini hızlı bir şekilde ilerletmek için kullanabilecekleri hızlı hareket eden bir bileşene sahiptirler. Örümcek Adam etkinliğinin bir başka yeni yönü de Myalta Power’da patronlara meydan okumak için patronlarla takım kurma yeteneğidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Kaç Kişi Oynuyor


PUBG Spider Man / Örümcek Adam Ağ Konumları Nerede Bulunur?

PUBG Örümcek Adam Ağ Konum
PUBG Örümcek Adam Ağ Konum

PUBG Mobile’daki yeni Spider-Man içeriğinde başka iyileştirmeler ve değişiklikler de yapıldı. Önemli bir değişiklik, dereceli ve dereceli olmayan modların artık nasıl bölündüğüdür. Bir başka ilginç ekleme, klasik haritanın artık oyuncuların oyun sırasında eşya ve silah satın alabilecekleri bir tedarik mağazasına sahip olmasıdır. Bir başka heyecan verici özellik ise Örümcek Adam Ağ Yerleri:

PUBG Örümcek Adam Ağ Nerede
PUBG Örümcek Adam Ağ Nerede

Livik ve Erangel’de oyuncuların geri çağırma kulesine seyahat edebilmeleri ve maç başına bir takım arkadaşını geri çağırabilmeleridir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Avatar Değiştirme


PUBG Mobile Spider Man Ağ Konumları Nerede Bulunur / Örümcek Adam Sandıkları

Pubg Örümcek Adam Sandıkları
Pubg Örümcek Adam Sandıkları

Spider-Man, hatta PUBG Mobile sırasında bir ağ ararken birçok farklı konum var. Oyuncular, Ağları barındırmak için Spider-Man haritaları Livik ve Erangel’de örümcek kasaları aramaya devam etmek isteyecekler. Örümcek kasalarının üzerlerinde ağlar vardır ve duvarlara, tavanlara, yapılara vb. Örümcek kasalarının kilidini açmak ve ağ atıcıları yere düşerken yağmalamak için onları vurmaları gerekir.

Her yerde örümcek sandıkları var, ancak burada oyuncuların ağları aracılığıyla elde edebilecekleri küçük bir spider man sandıkları var.

Livik :

  • Tersane, biri gemide, diğeri mavi kargo kutusunda olmak üzere dört kasaya sahiptir.
  • Gass’taki Kuzey-Doğu binalarından birinde, içeride duvarda bir kutu var.
  • Midstein’da, mağazanın bulunduğu binada bir sandık var.

Erangel :

  • Okulda biri Yüzme Havuzlu odada
  • Askeri Üs, Radyo istasyonu binasında ve Fabrika binasında birer konteynere sahiptir.
  • Pochinki’nin en üst kattaki kafe binasında bir kasası var.
  • Yasnaya Polyana’nın Kilise’de bir kutusu var
Pubg Spider Man Sandıkları
Pubg Spider Man Sandıkları

Bunların hepsi sandık değil, oyuncuların Örümcek Kasalarını bulmak için nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda harika bir başlangıç.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Kaç Kişi Oynuyor sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Başarım Puanı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER