Pubg Taaruz Tüfekleri Nelerdir? (Tüm Ayrıntılı Liste)

Pubg Taaruz Tüfekleri
Pubg Taaruz Tüfekleri

Pubg Taaruz Tüfekleri Nelerdir? Oyunlarda yüksek hasar çıkarmak için belirlenen silahlar vardır. Bu silahların artıları olduğu kadar eksileri de bulunmaktadır. Tabi Pubg’de Taaruz tüfeği kullanmayı düşünüyorsanız bu konuda yeterince bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.

Ekimizde Taaruz Tüfekleri hakkında araştırmalarını sağlayarak sizlere müthiş bir liste çıkardı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Profil Resmi Koyma


Pubg Taaruz Tüfekleri

Pubg taaruz tüfeği, oyunda en çok kullanılan araçlardan biridir. Yakın ve orta mesafe olarak kullanılabilen tüfekler doğru kullanım sonucu gücünden daha da fazla etki yaratabilir. Pubg de Groza, M416, AKM, M16A4, MK47 Mutant gibi birçok pubg taaruz tüfek çeşitleri bulunmaktadır. Bu oyunda derece sahibi olmak için tüfek çeşitlerini ve verdikleri hasar oranını bilmekte fayda vardır.

 Pubg’de taaruz tüfekleri, yüksek hasar oluştururken uzun ve etkili mesafesine de sahiptir. Her ne kadar yavaş ateşleme sistemi olsa da güçlü yapısı sayesinde büyük oranda hasar vermektedir. Bulunan güçlü yapısı ile geri tepme oranı ona göre değişmektedir. Ne kadar güçlü ise geri tepme oranı da bir o kadar çoktur.

Pubg’de taaruz tüfekleri arasında en bilindik olanlar M416 ve AKM ismine sahip silahlardır. Asıl tercih edilme sebepleri diğer silahlara oranla daha dengeli ve daha öldürücü bir yapıda olmasından kaynaklanır. Tercih edilen bu iki silahtan hangisi kullanılırsa kullanılsın oyunda kazanma şansınız diğer taaruz tüfeklerine göre daha fazladır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Taaruz Tüfekleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile 60 Fps Destekleyen Telefonlar


Bu içeriğe oy verin!