Pubg UC Hilesi 100 Gerçek (Linkli) ve Ücretsiz UC Nasıl Alınır?

Pubg UC Hilesi 100 Gerçek
Pubg UC Hilesi 100 Gerçek

Pubg UC Hilesi 100 Gerçek ve ücretsiz bir şekilde nasıl elde edilir? PUBG’de ücretsiz UC mi arıyorsunuz? PUBG’de ücretsiz UC nasıl edinilir? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz. Herhangi bir ciddi PUBG oyuncusu, PUBG ücretsiz UC’nin önemini bilir. PUBG çarçabuk büyüyor ve bununla birlikte rekabet de artıyor. Ücretsiz PUBG UC size birçok yönden yardımcı olabilir. Kaliforniya Üniversitesi nedir? Onların önemi nedir? Aşağıdaki bu makalede öğrenelim. Birçok ziyaretçi, ücretsiz bir UC hack yayınlamanın mümkün olup olmadığını soruyor? Bu pubg ücretsiz UC için pubg dosya güncellemelerine izin veren çok az sayıda gerçek site bilen tüm sevgili ziyaretçilerime adanmıştır.

Bu yazıda en iyi 5 ücretsiz UC jeneratör sitesini tartışmaya çalışacağım. Belki ücretsiz UC miktarı, diğer birçok sitenin pubg 10.000 UC, 2000 UC pubg’yi ücretsiz sunduğunu iddia ettiği kadar büyük değildir. Gerçekten ücretsiz bir UC sitesi, ücretsiz UC 600 gibi yalnızca birkaç UC sunabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Kore APK


papci uc hilesi

PUBG Ücretsiz UC nasıl edineceğinizi öğrenmek için önce UC’nin ne olduğunu anlamalısınız. UC, Bilinmeyen Nakit anlamına gelir. PUBG’deki oyun içi para birimidir. PUBG birçok özellik sunar. Bu özelliklerden bazıları ücretsizdir, ancak çoğu değildir. UC’nin satın alınmasını gerektiren birçok gelişmiş özellik ve şey vardır. Bu, efsanevi kıyafetlerden kartların ve araçların yeniden adlandırılmasına kadar değişebilir. Kaliteli şeylere ihtiyacınız varsa, PUBG’de UC’ye ihtiyacınız var. PUBG’de UC’ye sahip olmak her zaman uygun değildir. Onları tüketebilir veya satın alacak paranız veya becerileriniz olmayabilir. Bu makale bu konuda size yardımcı olacaktır. UC’yi bulamıyorsanız, doğru yere geldiniz. PUBG’de Ücretsiz UC edinmenin çeşitli yollarını anlatacağız. Yani, PUBG Ücretsiz UC’ye ihtiyacı olan sizseniz, doğru yere geldiniz. Cevabınızı bulmak için makaleyi sonuna kadar okuyun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kore Pubg Nasıl İndirilir


pubg mobile uc hilesi 100 gerçek linkli

Pubg UC Hilesi 100 Gerçek
Pubg UC Hilesi 100 Gerçek

PUBG’nin çeşitli UC hileleri vardır. Bu bölüm, size olumlu sonuçlar verecek olası ve kolay PUBG UC hileleri hakkında sizi bilgilendirecektir. PUBG için bazı UC hileleri şunlardır:

mobile uc hilesi

1- Flipchart Jetonları

Her flipchart satın aldığınızda Süper Nakit kazanabilirsiniz. Bu süper paralar, PUBG’de ücretsiz UC almanıza yardımcı olabilir. Pubg’da ücretsiz 660 UC almak için sadece 650 süper jetona ihtiyacınız var. İşlemi tamamlama adımları basittir:

  1. Telefonunuzdaki Sunum uygulamasına gidin ve aç’a tıklayın.
  2. Ödül deposu sekmesini bulun ve açın.
  3. Ardından, 650 süper jetonla gelen rs.799 paketi için 660 UC’yi seçin. Bu PUBG mobil paketini satın almanız gerekiyor.
  4. Uygulama şimdi size bir kullanım kodu verecektir. Bu kod, PUBG UC kuponunuz içindir. Kodu kopyalayın.
  5. Şimdi bağlantıyı yapıştırmanız gerekiyor ve size PUBG ID’niz sorulacak.
  6. Başarıyla yapıldığında 660UC, PUBG hesabınıza aktarılacaktır.
  7. Şimdi tek yapmanız gereken PUBG uygulamasını açıp hediye bölümüne gitmek.

Bu, PUBG için ücretsiz bir UC satın alma işlemidir. Tek ihtiyacınız olan süper jeton ve birkaç dakika içinde PUBG UC’den ücretsiz satın alma alacaksınız. Her zaman ihtiyaç duyduğunuz tüm gelişmiş özellikleri elde etmek için bu UC’leri kullanabilirsiniz.

2- PUBG için Kod Kullanın

Ücretli bir Google kullanıcısıysanız, saniyeler içinde PUBG’ye ücretsiz UC katılımı alabilirsiniz. Google pay, işleminizle birlikte size bir hediye kartı verir. Google Payments krediniz varsa PUBG’de ücretsiz UC alabilirsiniz. Bu çok basit bir hiledir. Yapmanız gereken tek şey aldığınız hediye kartını kullanmak ve Pubg’da Ücretsiz UC satın almak için kullanmak.

3- Pubg UC Hilesi 100 Gerçek için Royale Geçişi

PUBG’de nasıl ücretsiz UC alacağınızı hala merak ediyorsanız, cevap Royal Pass. Royale Pass satın alımlarında harcadığınız UC’den tasarruf edebilirsiniz. PUBG’de ücretsiz UC hileleri kolaydır. UC harcamak yerine, temel RP’nin kilidini açmak için Sezon 19’da RP görevlerinin kilidini açabilirsiniz. Bu size PUBG’de ücretsiz UC kazandıracak. Bu PUBG Mobile hack, belirli RP’ler için aynı şeyi yapar. Elite plus moduna girdikten sonra RP görev modunun kilidini kolayca açabilir ve ücretsiz UC elde edebilirsiniz. Bu PUBG Mobile UC hilesi, elit aşamaya ulaştığınızda çok kolaydır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg UC Hilesi 100 Gerçek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır


Bu içeriğe oy verin!