Rainbow 6 Extraction Çıkış Tarihi, Ne Zaman Fragman, Oynanış, Beta

Rainbow 6 Extraction Çıkış Tarihi
Rainbow 6 Extraction Çıkış Tarihi

Rainbow 6 Extraction Çıkış Tarihi, Ne Zaman? Oyun topluluğu, Rainbow 6 Extraction’ın piyasaya sürülmesi konusunda çok heyecanlı. Merakla beklenen bu oyun hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntılara sahibiz. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Ubisoft tarafından geliştirilen yeni bir taktik nişancı oyunudur. Bu, son derece popüler Rainbow Six Siege oyununun bir yan ürünüdür. Oyuncuların bir tür parazit benzeri uzaylıyla savaşmak ve onları yenmek için birlikte çalışması gereken bir işbirlikçi çok oyunculu oyun.

Oyunla ilgili birçok bilgi yayınlandı ve heyecan hızla artmaya başladı. Bu oyunun öncekiler kadar iyi olduğundan emin olmak için geliştiriciler üzerinde çok fazla baskı var. Çünkü eski oyunlar çok iyi ve başarılıydı. Rainbow 6 Extraction hakkında bilmeniz gereken her şey burada:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Drive Survive 4. Sezon


Rainbow 6 Extraction Çıkış Tarihi, Ne Zaman

1/24 Güncellemesi: Oyuncular artık Rubicon Stage Premium Paketini alabilir ve tüm Operatörleriniz için özel başlık ve üniformaların kilidini açabilir. Bu içeriği Prime Gaming aracılığıyla talep edebilirler.

Rainbow 6 Extraction Ne Zaman
Rainbow 6 Extraction Ne Zaman
Rainbow Six Extraction Ne Zaman20 Ocak 2022 Olarak Biliyoruz.
Rainbow Six Extraction Ne Zaman

Artık Rainbow 6 Extraction’ın 20 Ocak 2022 Perşembe günü çıkacağını biliyoruz.

Fragman / tanıtım videosu

Oyuncular, üç dakikadan uzun bir fragmanın yayınlandığını görmekten çok mutlu olacaklar. Bu sinematik fragman herhangi bir oynanış göstermiyor, ancak bize oyunun ilgi çekici yerlerine ve silahlarına iyi bir bakış sunuyor.

Rainbow 6 Extraction Fragman

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Gears of War 6 Çıkış Tarihi


Oynanış

Bir oyun videosu yayınlandı ve diğer tipik oyun fragmanlarınızın aksine. Bu video yaklaşık 8 dakika uzunluğunda ve oyunculara oyunun nasıl çalıştığına dair derinlemesine bir bakış sunuyor.

Rainbow 6 Extraction Oynanış

Beta

Beta’lar, içerik oluşturucuların tam sürümden önce çözülmesi gereken büyük hatalar veya sorunlar olup olmadığını görmeleri için harika bir yoldur. Ayrıca oyunculara oyunu ilk kez deneme şansı verir. Ancak, geliştiriciler henüz beta hakkında herhangi bir şey onaylamadı veya bahsetmedi. Bu durum değişirse, sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Rainbow 6 Extraction Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Sonic Frontiers Çıkış Tarihi


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.