Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps (Xiaomi) – Android

Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps
Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps

Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps alıyor? sizlere bir çok alanda bir çok oyunda telefon önerileri sağladık. Mevcut telefonunuzda problemler ile karşılaşıyor musunuz? Değerli bir pubg oyuncusuysanız. Kesinlikle FPS’e oldukça fazla takıntılısınız demektir. İşte bizde bunun için sizlere pubg en iyi telefon listesini derledik. Yeni bir telefonun fps ayarını merak ettiğinizi biliyorum redmi fps bilgilerine geçmeden önce bilmen gereken bir kaç nokta daha olacaktır. Pubg Mobile oynamak için telefon arıyorsanız çok doğru bir yere geldiniz. Çünkü burada her telefon için tüm ayarlamaları buluyor olabileceksin.

PUBG Mobile 90 fps Kılavuzu – Hangi Cihazlar 90 fps‘yi Destekliyor? 60 fps PUBG Mobil kılavuzumuzu unutun. Bu eski bir haber, hatta eski teknoloji. Geçen yıl Qualcomm, yıllık ürün lansmanını yeni telefonların en yeni Snapdragon yongalarında destekleyebileceği aşırı yenileme oranlarına odakladı. 2020’ye hızlı bir şekilde ilerleyin ve bu yeni çiplerle piyasaya sürülen çok sayıda telefonla. PUBG Mobile’ı çalıştırabilen liste 90 fps’de şaşırtıcı derecede düşük. Sadece 90Hz+ ekrana sahip bir telefona sahip olmak, oyunları bu kare hızında oyunlara güç verebileceğine ikna etmek için yeterli değil. Sonuçta, Android gösterge tablonuzu ve Twitter zaman çizelgenizi 90 fps’de oluşturmak, yayılan bir 3D video oyunundan çok daha kolaydır. Tencent, telefon modelinizi 90 fps’de beyaz listeye almadıkça, kare hızı kilit açma seçeneği mevcut olmayacaktır.

Redmi Note Pubg Özellikleri

Telefon 800 megahertz’de saat hızına sahip ve Snapdragon 730 yonga setinin beğenileriyle anlatıldı. Bu kulvarda Rekabet eden orta sınıf oyun telefonlarından biri olduğu söyleniyor. Bu nedenle önce Android Oh skoruna bakarsanız. Yeni Android Redmi serisininden yani Açıkçası bu markanın önceki sürümden daha iyi olacağını göreceksiniz. Bu Android 8.0 sürümü size 2x 77.000 Redmi Note veriyor. Bu yonga setini sağlıyor, belli ki popüler PUBG Mobile’ı güzel bir şekilde oynayacağız.

Başlamadan önce, bu test için oynayacağımız ana oyun, yaklaşık 30 3.5 burada. Cihazın ön tarafında, telefonun arkasında, ısıtma hakkında konuşanları görüyoruz.

Tüm farklı açılardan ısınıp ısınmadığını görmeye çalıştığını düşünüyorum. Bu telefonun grafik ayarlarını tekrarlıyoruz…. Bu telefonun grafik ayarları sorunsuz ve ekstrem 60 fps kazanamıyor. Aşırıya kaçmayın bu seçenekler özellikle bazı telefonlara göre orta seviye için çok iyi. Samsung Galaxy a 50 ve 50s bile benzer seçeneklere sahiptir.

Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps

Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps
Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps

Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps? Söylenilen fps 60 civarındadır. Ama bu sizi yanılta bilirde…

Feragatname; Bu liste yazarın görüşlerini temsil etmektedir.

Hangi Android Telefonları 90 FPS Destekliyor

  • OnePlus7 Pro
  • OnePlus7T
  • OnePlus 7T Pro
  • OnePlus8
  • OnePlus 8 Pro

Android cihazlar için 90 fps, OnePlus 7 serisine ve daha yenisine özeldir. En azından ilk birkaç hafta için. Kurulumun yakında diğer cihazlara taşınmasını bekliyorduk, ancak görünüşe göre durum böyle değil. Aşağıda listelenen OnePlus cihazları yine de 90 fps akıcılık sunacak. Ancak başka bir markadan bir telefon arıyorsanız, sadece 90Hz veya daha yüksek ekrana sahip herhangi bir telefonu almanız yeterli değil. Listeden OnePlus Nord ile, bu yıl orta sınıf telefonlarda görülen Qualcomm Snapdragon 765G işlemcinin. Tencent’in planlarının bir parçası olmadığını varsaymak güvenli. Kesinlikle 90 fps’ye sahip olmanız gerekiyorsa, aşağıdaki OnePlus cihazları tek kesin seçenek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Redmi Note 8 Pubg Kaç Fps Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İphone 11 Pubg Kaç Fps


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.