Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak? Çıkış Tarihi [ve Resident Evil 9 Ps5]

Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak
Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak

Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak?, Resident Evil 9 Çıkış tarihi sızdırıldı mı?. Dünya üzerinde bir çok korku severlere dolu dolu dakikalar yaşatan ve adını nam salan korku oyunu ilk çıkış tarihinden beri dalga yarattı.

Resident Evil serisi her zaman oldukça popüler olsa da Villageo, oyun dünyası için gerçekten harika bir an. Bir oyun bu kadar heyecanlı olduğunda aklımıza sadece bir düşünce gelir. Bir sonraki serisi ne zaman yayınlanacağı gelir.

Resident Evil 9 ne zaman olacağına dair bir çok teori var. Korku oyunları kategorisinde tanınan Resident Evil serisindeki bir sonraki oyunu bekleyin. Her yeni oyunla popülerlik kazanan seri, bunu Resident Evil 9 ile son kez yapmayı düşünüyor. Oyuncular şimdiden heyecanla yeni oyunu bekliyorlar. Resident Evil 9’un çıkış tarihi hakkında pek çok bilgi var. Bazıları oyunun asla yayınlanmayacağını söylüyor, diğerleri ise önümüzdeki birkaç gün içerisinde açıklanacağını söylüyor.

Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak
Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: wt ne demek


Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak

Resident Evil Village’ın piyasaya sürülmesinden bu yana, Resident Evil serisi yükselişte ve oyuncular yeni bir oyun serisi bekliyor. Residnet Evil 9‘un piyasaya sürülmeyeceği konusunda bazı ısrarların ardından oyun, yapım şirketinin geliştirme çalışmaları için planlar ve ilk adımlar arasında attığı güvenilir kaynaklardan sızdırıldı.

resident evil 9 ne zaman cikacak cikis tarihi ve resident evil 9 ps5 6

Edinilen bilgiye göre Resident Evil 9 teması, serinin diğer oyunları olan Resident Evil 7 ve Resident Evil Village 8 ile yakından bağlantılı olacak. Oyunumuzun 3 serisi birbiri ile ilişkilidir, ancak yapım şirketi hikayeyi biraz daha yüksek bir seviyeye taşımak istiyor.

Resident Evil 7’nin 2017’de ve Resident Evil 8’in 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana Resident Evil 9’un çıkış tarihinin 2023 olması bekleniyor.

Resident Evil 9 Çıkış Tarihi?

Capcom, Resident Evil 9’un henüz geliştirilmekte olup olmadığını resmen söylemedi, ancak bu makalede oyun ile alakalı çok büyük ihtimaller ve işaretler var, ancak Resident Evil Village, Oyunun başarısının devamı niteliğindeki doğrudan bir fragman yayınlıyor.

Bu 9. sezonun çıkış tarihini de temsil eder. Ve spekülatif cephede, projeyle ilgili bazı büyük sızıntılar oldu. Ünlü RE Dusk Golem tarafından oyun sızıntısı, Nisan 2020’de Resident Evil 9’un 7 ve 8 ile yakından ilişkili olduğu ve üçünün de bir üçleme işlevi gördüğüne dair bir açıklama yaptı. Hepimiz Village oynuyoruz, her zamankinden daha net görünüyor ki Resident Evil 9 çok yakında bizlerle.


Ayrıca şu Hberimizi de Okuyunuz: Resident Evil Village Hazine Haritası


Resident Evil 9 Hikayesi Ne Olacak?

Dikkat!!! Buradan SPOILER BÖLGESİNE giriyoruz:). Village’ henüz oynamadıysanız, dikkatli olun! derim… Resident Evil Village, 9‘da ne bekleyeceğimiz konusunda bize iyi bir fikir veriyor. Oyun Ethan Winters’ın Anne Miranda’yı yok etmesiyle sona ericek. Son başlık kartında “Babanın Hikayesi” bitti yazıyor. Yani bir devam filminde kahraman olmayacak gibi görünüyor.

Bunun yerine, kızı Rose olarak oynuyormuşuz gibi görünüyoruz. Village artık Chris Redfield için çalışan yetişkin bir Rose devan ediyor. Ayrıca bir tür süper gücü var gibi görünüyor. Tüm işaretler Rose’un oynayacağı bir sonraki oyuna işaret ediyor ve bir tür doğaüstü oyun getirecek gibi görünüyor. Resident Evil 9 için teknik olarak henüz bir fragman bulunmamakla birlikte, Village Post Credits sahnesini fragman olarak da görüntüleyebilirsiniz.

Lady Dimitrescu, Resident Evil 9’da Olacak Mı?

En büyük soruyu cevaplamam gerekiyor: Lady Dimitrescu, Resident Evil Village’ın pazarlama kampanyasının yükselen yıldızıydı.

Büyük bir kötülük olacak gibi görünüyordu, ancak hikayesi birkaç saat içinde sona erecek. Popülerlik göz önüne alındığında, devam filmi için geri gelme şansı var mı?

resident evil 9 ps5

resident evil 9 ps5 de serimizde oldukça merak ediliyor. Eminiz ki yukarıda anlattıklarımız ps versiyonu içinde oldukça yeterlidir. Şuan için resident evil‘i bekleyen oyuncu sayısı oldukça çok yüksek. Her Serisinde bizleri hayran bıraktıran bu oyun için talepler gün geçtikçe daha da fazla artmaya başlıyor.

Resident Evil 9

Resident Evil 9 ne zaman çıkacak? Bu konu gündemdeki konulardan biridir. “Resident Evil Village” yayınlandıktan sonra “Resident Evil 7” ve “Resident Evil 9” un hikayeye bağlanacağı ve olumlu eleştiriler aldığı bildirildi. Peki Resident Evil 9 ne zaman çıkacak?

Resident Evil: 9 çıkış tarihi açıklandı mı? Resident Evil 9’un teması nedir, karakterler net mi? Resident Evil: Welcome to Raccoon City, Johannes Roberts tarafından yazılıp yönetilen yeni bir hayatta kalma korku filmi Capcom’un birinci ve ikinci oyunlarına dayanarak, aynı adlı video oyunu franchise’ına dayanan Resident Evil film serisinin yeniden piyasaya sürülmesidir. Resident Evil 9 ne zaman çıkacak? ile alakalı bilgilerin hepsini yukarıda sizlere aktardık.

Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak
Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ets 2 egea modu indir


Bu içeriğe oy verin!