Retro Brawl Stars Apk İndir: Son Sürüm İndirmek için Doğru Adres

Retro Brawl Stars Apk İndir: Son Sürüm İndirmek için Doğru Adres
Retro Brawl Stars Apk İndir: Son Sürüm İndirmek için Doğru Adres

Retro Brawl Stars Apk İndir, Old Brawl Stars’ın en son sürümünü indirmek istersin değil mi? Retro Brawl Apk Android ve ios için Aşağıdaki dosyayı yükleyin. Retro Brawl Stars, Brawl Stars hayranları tarafından oluşturulmuş, oyuncuları Brawl Stars’ın önceki sürümüne geri getirebilen ve onlara eski Brawl dünyasını yeniden yaşama fırsatı veren bir modüldür.

Retro Brawl Stars Apk İndir
Retro Brawl Stars Apk İndir

Retro Brawl APK’da Brawl Stars’ın ilk günlerinin sade güzelliğini bulabilirsiniz. Eski Brawl Stars uygulamasını yazımızdaki linkten indirebilirsiniz. Retro Brawl, geçmişi özleyenler için harika bir fırsat. Sürekli güncellenen APK’nın en son sürümünü web sitemizden takip edebilirsiniz.

Retro Brawl dünyasının tadını çıkarmaya hazırlanın! Brawl Stars’ın ilk sürümünü oynayın Retro Brawl, popüler çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) oyunu Brawl Stars için ücretsiz bir özel sunucudur. Bu, ilk sürümden haritalar oynamanıza izin veren bir moddur. Ayrıca, en son sürümde artık mevcut olmayan 33 orijinal kahraman getirdi. Retro Brawl İndir Apk için yazımızı okumaya devam ediniz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Hileli brawl stars [BS Elmas Hilesi Apk]


Retro Brawl Stars Apk İndir

Retro Brawl Stars İndir Apk sayesinde: En iyi takım tabanlı çok oyunculu aksiyon oyunlarından birinde bulunan tüm bu öğelere sınırsız erişim isteyen Brawl Stars hayranları Retro Brawl’ı Apk Android ve ios için kullanabilir.

Brawl Stars MOD, oyundaki tüm silahları, görünümleri ve karakterleri içeriyor. Bu MOD bize oyun oynayabileceğimiz ve oyundaki herhangi bir öğeyi satın almak için kullanılabilecek en fazla para puanına sahip olabileceğimiz özel bir sunucu sağlar. Buradan İndirin.

Retro Brawl Stars Apk’yı indirdikten sonra sizlere rar şifresi soracaktır. Rar şifremiz: retro-brawl-stars-apk-websesi

Yani oyunda her şey tamamen serbesttir sınırsız elmas bulunur. Bu, oyunun ilk versiyonundaki tüm silahlar, haritalar ve 30’dan fazla karakter ve karakter görünümüyle rekabet edebileceğimiz anlamına geliyor. İlk bakışta orijinal oyundan farkı göremiyoruz: aynı seçenekler, aynı harita, aynı oyun modu…

Peki işin püf noktası nerede? Bu basit, diğer kullanıcılarla çevrimiçi oynamamıza izin vermeyen özel bir sunucu. Bu nedenle robotlarla oynanan, tahmin edilebilirliği yüksek maçlardan memnun olmalısınız ve elbette hiçbir zaman çevrimiçi maçlar kadar eğlenceli olmayacak. Bu yüzden dolayı oyunun resmi sürümünün de linki şöyle bırakmak istiyorum. veya Brawl Stars Resmi Web Adresini ziyaret ediniz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Star Elmas Hilesi


Retro Brawl Apk Son Sürüm İçeriği:

Retro Brawl, eski Brawl Stars tarzında özel bir sunucudur. Oyun, oyuncuları erken geliştirme döneminin ilk versiyonuna geri götürecek. Bununla, yeni Brawl Stars oyununda artık bulunmayan eski haritaların ve karakterlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Retro Brawl Stars Apk İndir için yukarıdaki bağlantıya gidiniz.

Bu modda 30 Brawlers var, hepsi hayranlara tanıdık gelen eski karakterler. Eski bir versiyon olduğu için bu sözler çok güçlüdür. Yeni Brawl Stars oyununun aksine, bu karakterlerin kilidini açmak zordur. Bunların kilidini açmak için herhangi bir kulübe üye olmanız ve kulüp sayfasına “Tam” yazmanız gerekir.

Daha da kötüsü, çoğu kulüp dolu ve fırsatları beklemeniz gerekecek. Başka bir şey, oyunun ağırlıklı olarak çevrimdışı antrenman maçları sağlamasıdır. Diğer oyuncularla çevrimiçi oynamak için, başka bir karmaşık süreç olan bir turnuvaya katılmalısınız.

Retro Brawl Stars Karakterleri

Retro Brawl Stars Apk İndir modu eski zamanlarda geçtiği için yeni karakterler içermiyor. Bunun yerine hepimizin aşina olduğu temel ve eski karakterler içeriyor. Shirley, Bullock, Colt, El Primo vb. hepsi oyunda. Oyunun eski bir versiyonu olduğu için bu karakterler oldukça güçlü.

Brawl Stars’ın büyük bir hayranıysanız, karakterlerin eski güçlü yönlerini görmeyi seveceksiniz. Retro Brawl Stars karakterler Açılmıyor tarzında bir hata alıyor iseniz, Bu, APK’yı yeni yükleyen oyuncuların karşılaştığı en büyük sorunlardan biridir. Üretici, kutu açma sorununun kısa sürede geçeceğini belirttikten sonra geçici bir çözüm sundu.

Tüm karakterlerin kilidini açmak için herhangi bir kulübe üye olmanız ve kulüp sayfasına “dolu” yazmanız gerekir. Bazen kulübün kapasitesi dolabilir ancak belirli bir süre bekledikten sonra kulüpte bir boşluk yakalayabilir ve tüm karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

retro brawl stars apk indir son surum indirmek icin dogru adres

Retro Brawl Stars Apk Nasıl Kurulur

  • Mod APK’sını indirmek için yukarıdaki son sürüm indir düğmesine tıklayın
  • Retro Brawl Stars Apk İndir işleminden sonra İlk olarak, Brawl Stars’ın orijinal sürümünü Cihazınızdan kaldırın.
  • Cihaz ayarlarınıza gidin ve bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  • İndirme alanınıza dönün ve yükleyicideki “Yükle” düğmesini tıklayın.
  • Kurulumdan sonra uygulamayı açın, ardından oynayın ve keyfini çıkarın.

Retro Brawl vs Nulls Brawl

  • Nulls Brawl Stars size saatler ve para harcamadan tüm karakterleri ve kostümleri elde etme fırsatı veren özel bir Brawl Stars sunucusudur.
  • Bu sunucuda istediğiniz karakteri hızlı bir şekilde alabilir ve aynı sunucudaki diğer oyuncularla birlikte oyuna girebilirsiniz.
  • Özel bir sunucu olmasına rağmen Nulls sunucusunda gruplara ve kabilelere katılabilirsiniz.
  • Null Brawl Stars, sürekli oynamak veya karakterleri denemek olsun, bize iyi bir ortam sağlar.

Hayallerinizdeki rolü oynamak için en güçlü versiyon artık çok uzakta değil! En yeni karakterleri, kostümleri ve modları istediğiniz gibi oynayabilmeniz için her güncellemeden sonra Nulls Brawl Stars APK hile sunucusunu yeniden yüklemeniz gerekir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Retro Brawl Stars Apk İndir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Retro Brawl Stars Apk İndir
Retro Brawl Stars Apk İndir

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl Alpha İndir Apk


Bu içeriğe oy verin!