RingPay nedir? Fiyatı ne kadar? Yüzük ile ödeme dönemi!

RingPay Yüzük ile Ödeme

RingPay nedir? Yüzük ödemesi veya yüzük ile ödeme teknolojisi olarak adlandırılan bu yeni giyilebilir teknolojiyi yakından tanıyalım. RingPay yani yüzük ile ödeme sistemi hangi bankalarda kullanılabilir? Tüm detayları ile yüzük ile pos cihazında ödeme yapabilme dönemi yazımızda!

RingPay nedir?

RingPay ne demek diye merak edenler için oldukça sade anlatacağız. Sadece parmağınıza taktığınız yüzük ile ödeme yapın. Banka kartları veya telefon cüzdanları karıştırma günleri geride kaldı. Dünyanın herhangi bir yerinde, temassız sembolünü gördüğünüz her yerde yüzüğünüz ile ödeme yapabilirsiniz.

Halkbank ringpay

Ayrıca bu teknoloji sayesinde RingPay Rewards ile harcamalarınızda nakit para kazanın ve RingPay Giving ile hayır kurumlarına bağış yapın. Çok fonksiyonlu bir ödeme teknolojisidir. Öte yandan giyilebilir bir teknoloji olması onu cazip kılıyor.

Uygulama, iOS 12.4 veya sonraki sürümleri veya Android 8 ve sonraki sürümleri gerektirir.

RingPay’i ödeme kartınıza bağlayın ve beraberindeki uygulama ile günlük harcamalarınızı takip edebileceksiniz.

RingPay fiyatı ne kadar?

Yüzük ile ödeme cihazının fiyatı ne kadar? RingPay fiyatı McLear sitesinde 89,99 sterlin yani 2095 TL olarak satılmaktadır. Türkiye fiyatı henüz netleşmedi. Fakat AliExpress’te fiyatları 48 TL‘ye kadar da var. Türkiye gönderimi mevcut olan yurt dışı alışveriş sitelerinde bunu satın almak mümkündür.

AliExpress fiyatlarını görmek için tıkla!

Akıllı yüzük fiyatı olarakta arayabilirsiniz. Bazı alışveriş sitelerinde bu teknoloji akıllı yüzük olarak geçer.

Giyilebilir teknoloji nedir?

Giyilebilir teknoloji veya “giyilebilir ürünler”, akıllı saatler, fitness takipçileri ve yerleşik teknolojiye sahip giysiler gibi vücuda aksesuar olarak takılabilen elektronik cihazları ifade eder. Bu cihazlar, kullanıcılara sağlık ve zindelik izleme, iletişim ve eğlence gibi bilgi ve hizmetler sağlamak için veri toplar ve iletir.

Ayrıca “Paraf RingPay ödemesi nasıl yapılır?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Aşağıdaki teknolojik şirketler büyüme potansiyeli ve güncel performansları ile sıralanmıştır:

  1. Apple
  2. Microsoft
  3. Amazon
  4. Alphabet (Google)
  5. Facebook
  6. Alibaba Group
  7. Tencent
  8. Samsung
  9. Intel
  10. NVIDIA Bu listede yer alan şirketler, çeşitli alanlardaki teknolojik gelişmeler ve yatırımları ile değer kazanmaya devam edebilirler.

5/5 - (4 Oy)