Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Riot iki aşamalı kimlik doğrulaması nasıl yapılır? Valorant ve League of Legends

Riot iki aşamalı kimlik doğrulaması nasıl yapılır? Valorant ve League of Legends oyuncuları. Riot’un yakın zamanda iki faktörlü bir kimlik doğrulama sistemi uyguladığı için hesaplarını bilinçli olarak koruyabilir. Geliştiriciler, oyuncuların hesaplarını daha iyi koruyacağına inanıyor. Önceden, oyuncular hesaplarındaki üçüncü taraf etkinliğinden şikayet ederdi.

Hatta bazıları, programlarının erişimini kaybeden bilinmeyen kişiler tarafından saldırıya uğradığından şikayet etti. Oyuncular artık iki faktörlü kimlik doğrulama sistemini etkinleştirerek hesaplarına ekstra güvenlik ekleyebilirler. Bu makale, oyunculara süreç boyunca sorunsuz bir şekilde yardımcı olmayı ve oyuna devam etmeyi amaçlamaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Aram için En iyi Şampiyon


Riot iki faktörlü / aşamalı kimlik doğrulaması sistemi daha iyi hesap koruması sunar

Valorant ve League of Legends, Riot’un en popüler oyunlarından ikisidir. Her iki oyunun da benzersiz temaları, yıllar boyunca birçok oyuncuyu kendine çekmiştir. Oyunu daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmek için geliştiriciler genellikle çekici görünümler ve kozmetikler yayınlar. Oyuncular, cephaneliklerine eklemek için bu görünümleri oyun içi mağazadan satın alabilirler.

Oyuncular kazandıkları parayı envanterlerini artırmak için kullanırlar. Ayrıca oyunu bitirmek için değerli zaman ve enerji harcarlar. Bu nedenle, hesabın güvenliği çok önemlidir. Bu, her oyuncunun ilgilenmesi gereken bir şeydir. Bilgisayar korsanlarını uzak tutmak için geliştiriciler sonunda Brave ve League of Legends için iki faktörlü bir kimlik doğrulama sistemi tanıttı. Sistemi etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.


Riot iki faktörlü kimlik doğrulaması
Riot iki faktörlü kimlik doğrulaması

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL ADC Kazanma Oranları


Valorant ve League of Legends iki faktörlü / aşamalı kimlik doğrulaması sistemi

Valorant iki faktörlü kimlik doğrulaması
Valorant iki faktörlü kimlik doğrulaması

Adım 1: Oyuncular , Riot hesaplarına giriş yapmak için önce bu bağlantıyı ziyaret etmelidir. Hesaplarına giriş yapmak için kimlik bilgilerini girmeleri gerekir.

Adım 2: İki faktörlü kimlik doğrulama sekmesine gidin.

LOL iki faktörlü kimlik doğrulaması
LOL iki faktörlü kimlik doğrulaması

Adım 3: Oyuncular bir ‘2FA’yı Etkinleştir’ seçeneğine sahip olacaklar. Bunun üzerine tıklayın.

Adım 4: Oyuncular, söz konusu hesapla ilişkili olana bir e-posta alacaktır . Postayı açın ve “İki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştir”e tıklayın.

VALONRAT ve League of Legends iki faktörlü kimlik doğrulaması yukarıda ki gibidir. Artık İki faktörlü kimlik doğrulama sistemi kuruldu.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Riot iki aşamalı kimlik doğrulaması sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol En Yüksek Kazanma Oranı Destek


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER