Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Roblox Bitcoin Madenci kodları (Miner codes Tüm Kodlar)

Roblox Bitcoin Madenci kodları, oyuncuların kripto para madenciliğini simüle etme deneyimine sahiptir. Ancak her yeni oyuncu en alttan başlar ve ayarları tatmin edici değildir. Roblox Bitcoin kod kullanışlı olduğu yer burasıdır. Hem acemi hem de deneyimli oyuncular, seviyeler ve kozmetikler gibi ücretsiz ödüller almak için bunları kullanabilir.

Bitcoin madenciliği hala çaba gerektiriyor, ancak oyuncular süreci hızlandırmak için düzenli olarak Roblox Bitcoin madenci kodunu kullanabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Roblox Hesapları


Roblox Bitcoin Madenci kodları

Aralık 2021 itibariyle, geçmişte mevcut kodlarla karşılaştırıldığında, hala geçerli ve geçerli Bitcoin madenci kodlarının çok az listesi var. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • 50mil : 50millik Ziyaret Kartı almak için bu kodu kullanın (Seviye 500 olmalıdır)
  • SandFloor : Bir kum alanı (kozmetik) almak için bu kodu kullanın
  • FreeLvl : Tek bir seviye atlamak için bu kodu kullanın

“50mil” kodu özel bir koddur. Bundan yararlanmak için oyuncuların seviye 500’e ulaşmaları gerekir. Aslında, eğer oyuncu ücretsiz seviyeyi elde etmek için “FreeLvl” kodunu kullanmak için 499. seviyeye kadar bekleyip. O zaman 499 ile 500 arasındaki kod “50 mil”‘i kullanabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Squid Game kodları


Roblox Bitcoin Miner Kodu nasıl kullanılır?

Roblox Bitcoin Miner Kodu
Roblox Bitcoin Miner Kodu

Bitcoin madencilerinin kod listesi bu sefer çok küçük olsa da oyuncuların bir an önce bunları kullanmaları gerekiyor. Kod sonsuza kadar sürmeyecek ve oyuncular nadir eşyaları kaçırabilirler. Bitcoin madenci kodunu şu şekilde kullanabilirsiniz:

  • Adım 1 : Oyun içi akıllı telefonunuzu açın. Simge, ekranın sağ alt köşesinde bulunur.
  • Adım 2 : ‘Kodlar’ uygulamasını seçin.
  • Adım 3: Geçerli bir Bitcoin Madenci kodu girin ve ardından ücretsiz öğelerinizi almak için ‘Kullan’a dokunun.

Roblox Bitcoin Madenci Kodu Nedir

Roblox Bitcoin Miner, oyuncuların gerçek dünyada popüler bir kripto para birimi olan Bitcoin’i çıkarabileceği basit bir oyundur. Tabii ki, bu bir Roblox oyunu ve oyuncular sadece deneyimi simüle ediyor. Oyuncular, bitcoin biriktirmeye başlamak için grafik cihazları kurabilirler. Toplanan herhangi bir madeni para, Bitcoin madenciliğinde yeni zirvelere ulaşmak için daha fazla ekipmana (ve daha iyi modellere) yatırım yapılabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Roblox Bitcoin Madenci kodları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Rolox Kodları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Flood Escape 2 Kod


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER