Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Roblox eşya hediye Etme: neden item hediye edemiyorsunuz?

Roblox eşya hediye Etme işlevini nasıl çalıştırabilirsiniz? Bir noktada, Roblox oyuncuları arkadaşlarının elinde daha iyi olduğunu düşündükleri eşyaları alacaklar. Ne yazık ki, oyuncular Roblox’ta eşya veremezler.

Ancak, itemler gibi öğelerin yerini alabilecek başka hediyeler de vardır. Oyuncular ayrıca Robux’u farklı metodlar ile yani yollarla arkadaşlarına gönderebilirler. Son olarak Roblox kodu vermek de hediye vermek gibi geçerlidir. Ancak, her seçenek bazı işler gerektirir. Roblox da eşya vermek sadece bu yollar ile kullanılır. Çünkü Roblox item verme diye bir şey yoktur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL MMR nedir


Roblox eşya hediye Etme

Arkadaşına Roblox hediye kartı gönder

Roblox eşya hediye Etme
Roblox eşya hediye Etme

Roblox hediye kartları vermek, eşya vermek kadar iyidir. Bu, özellikle başkaları tarafından talep edilen ürünler Avatar Mağazasından satın alınabiliyorsa geçerlidir. Roblox hediye kartları ayrıca oyunculara ücretsiz sanal öğeler sağlar. İlk olarak, Roblox’un resmi mağazasından (veya Amazon veya Gamestop gibi güvenilir mağazalardan) bir hediye kartı satın almanız gerekir.

Hediye kartı nereden satın alınırsa, sağladığı kod hemen kullanılmayacaktır. Böylece kod alınabilir ve ardından bir arkadaşınıza gönderilebilir.

Ticaret yapmak

Belki arkadaşınız istediğiniz öğeye sahiptir ve bu durumun tam tersi de olabilir. Bu durumda, her iki oyuncu da Roblox’ta ticaret yapabilir. Ne yazık ki, bu oyuncuların bir Roblox premium sahibi olmasını gerektiriyor.

Ücretsiz hesap premium hesaba yükseltildiğinde, ticaret yeteneğinin kilidi açılacaktır. Üç katmanlı aylık ücret içerir ve en ucuzu aylık 4,99 ABD dolarıdır. Siz ve arkadaşlarınız en ucuz premium plana sahip olduğunuz sürece, ticaret uygun bir seçenektir.

Roblox Ticaret Nasıl Yapılır? Ticaret yaparken akılda tutulması gereken birkaç şey var:

  • Yalnızca “Sınırlı”, “Sınırlı Benzersiz” ve Robux etiketli öğeler takas edilebilir
  • Robux’u bir ticarette kullanmak, tüm teklifin %50’sini aşamaz
  • Robux teklif edilirse %30 işlem ücreti vardır.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Forza Horizon 5 en hızlı araba


Game Pass olan oyunculara Robux hediye edin

Yukarıda ki bilgiler sayesinde Roblox Ticaret Yapma seçeneğiniz aktif hale gelecektir.

En popüler Roblox oyunları bir oyun kartı gerektirir. Genellikle oyunculara ekstra güzellikler sağlarlar. Mevcut bir Roblox oyununa sahip olduğu sürece herkes oyun kartı oluşturabilir. Doldurulması gerekmez – sadece oluşturur ve açılır. Oyun kartı oluşturma seçeneği daha sonra sunulacak. Arkadaşlarınız bunu yaptıktan sonra fiyatı belirleyebilirler.

Roblox: Roblox’ta eşya hediye etmenin alternatifleri

Örneğin, arkadaşınıza 200 Robux vermek istiyorsanız, arkadaşınızın oyun geçişini 260 Robux olarak fiyatlandırması gerekir. Bu sayede game pass satın aldığınızda Roblox %30 işlem ücreti aldıktan sonra arkadaşınız 200 Robux kazanacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Roblox eşya hediye Etme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En İyi Valorant Ayarları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER