Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Roblox Kıyafet Kodları Nelerdir? promosyon kodları

Roblox Kıyafet Kodları Nelerdir? Roblox’taki promosyon kodları, oyuncuların değerli Robux harcamadan ücretsiz kıyafet ve eşya almaları için harika bir yoldur. Roblox oyuncuları ya onları yapmak için oyun içinde çaba harcamalı ya da onları elde etmek için gerçek para harcamalıdır. Bu çok sinir bozucu olabilir çünkü birçok benzersiz giysi ve ürün Robux’un satın alınmasını gerektirir. Hepsinden iyisi, karakter özelleştirmesi, oyuncuların kişiliklerini ifade etmelerine ve harika şeylerini sergilemelerine olanak tanır.

Neyse ki, Roblox oyuncuları çeşitli eşyaları ve kıyafetleri ücretsiz olarak alabilirler. Tek yapmaları gereken uygun yere geçerli bir promosyon kodu girmek.

Sorumluluk Reddi: Promosyon kodları biraz titiz olabilir ve geçerliliğini yitirme potansiyeline sahip olabilir. Her kodun her oyuncu için çalışmaya devam edeceğinin %100 garantisi yoktur. Ancak onlara bir şans vermeye değer çünkü kaybedecek bir şey yok.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Müzik Kodları


Ücretsiz Roblox Kıyafet Kodları Nelerdir?

Bir Roblox oyuncusunun bu promosyon kodlarını kullanmak için yapması gereken tek şey kodu buraya girmek. Öğelerin doğru hesaba eklenebilmesi için hesaplarına doğru şekilde giriş yaptıklarından emin olmalıdırlar.

  • Chilly Winter Wizard Hat (Clothing Item) – ROSSMANNHAT2020
  • Spider Cola (Shoulder Pet) – SPIDERCOLA
  • The Bird Says (Shoulder Pet) – TWEETROBLOX
  • Arctic Blue Fuzzy Tiger Hood (Clothing Item) – BIHOOD2020

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Anime Simulator X Kodları


Bu oyun, oyuncuların farklı giysiler ve öğeler için promosyon kodlarını doğrudan oyun içinde kullanmalarına olanak tanır. Roblox oyuncularının oyuna giriş yapması gerekiyor ve hızlı bir şekilde bu kodları nerede kullanacakları sorulacak.

  • Crystalline Companion (Shoulder Pet) – WorldAlive
  • Kinetic Staff (Back Accessory) – DIY
  • Build it Backpack (Back Accessory) – SettingTheStage
  • Hustle Hat (Clothing Item) – StrikeAPose
  • Cardio Cans (Clothing Item) – VictoryLap
  • Speedy Shades (Face Accessory) – GetMoving

Roblox oyuncuları, promosyon kodları sayesinde artık birçok yeni öğenin ve kıyafetin keyfini tamamen ücretsiz olarak çıkarabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Roblox Kıyafet Kodları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Rolox Kodları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Reaper 2 kodları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER