Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Roblox Rumble Quest Kodları: Hediye Kodu

Roblox Rumble Quest Kodları: Bu oyunda Oyuncular zindanları fetheder. Rumble Quest Hediye Kodu sayesinde mükemmel özellikler kazanacaklar ve destansı ganimetler elde ederken canavarların hepsini öldürebilecekler. Bu, oyuncuların dövüşçü olmasını gerektiren bir Roblox oyunudur.


roblox rumble quest kodlari hediye kodu agustos 2021 3

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Anime Boyut Kodları


Oyunda çeşitli patronları yendiğinizde, karakterinizi düşündüğünüzden daha güçlü hale getirmek için yükseltebilirsiniz. Roblox Rumble Quest, yeni oyuncular için biraz bunaltıcı olabilir. Canavarlara katılmak ve savaşmak göründüğü kadar kolay değil. Bazı Roblox Rumble Quest Kodu, yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olabilir.

Roblox Rumble Quest Kodları: Hediye Kodu

Roblox Rumble Quest Kodları
Roblox Rumble Quest Kodları

Ağustos 2021 itibariyle birçok Roblox Rumble Quest kodu aktiftir. Oyunculara mücevherler, oyun için gelişmiş para birimi ve silah ve yükseltme satın almak için kullanılabilecek madeni paralar sağlarlar.

Bu taşlar, Roblox Rumble Quest kozmetiklerini satın almak için kullanılır. Mücevherler, başarıları elde etmek için günlük ödüller aracılığıyla oyun içi mağazadan elde edilebilir veya aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz. İşte Roblox Rumble Quest Kodları:

  • Coins: Bu kodu 1.250 Jeton karşılığında kullanın
  • Freegems: Bu kodu 300 Gem karşılığında kullanın
  • Gems: Bu kodu 150 Mücevher karşılığında kullanın
  • Release: Bu kodu 100 Mücevher için kullanın
  • Secret: Bu kodu 300 Mücevher karşılığında kullanın
  • Tomb: Bu kodu 150 Mücevher karşılığında kullanın

Kozmetik mağazası her gün yeni ürünleri günceller. Bu Rumble Quest Hediye Kodu, karakterinizin olabildiğince iyi görünmesini sağlamak için size değerli taşlar sağlayacaktır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox One Piece Millennium 3 Kodları


Roblox Rumble Quest’te herhangi bir istatistiksel değişiklik veya kozmetik kazanç yoktur, sadece görünüm değişiklikleri vardır. Ayrıca şu anda oyunda süresi dolmuş kod bulunmamaktadır. Yukarıdaki kodların tümü, şu ana kadar Roblox Rumble Quest için mevcut olan tek kodlardır. Devre dışı bırakılmadan önce bunları mümkün olan en kısa sürede kullandığınızdan emin olun.

Roblox Rumble Quest Kodu Nasıl Kullanılır?

Roblox Rumble Quest Kodu kullanmak çok kolaydır. Tıpkı diğer Roblox oyunları gibi çalışır. Giriş yapmanız ve ekranın sağ tarafında Twitter logosunu bulmanız gerekiyor.

Tıklayın, ardından kullanmak istediğiniz kodu kopyalayıp metin kutusuna yapıştırın. Kodu girdikten sonra “İstek” butonuna tıklayın. Bu, karakterinize karşılık gelen ödülleri ekleyecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Roblox Rumble Quest Kodları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Rolox Kodları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Flood Escape 2 Kodları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER