Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Sabotaj sistem gereksinimleri ve diğer detaylar (2023)

Sabotaj sistem gereksinimleri, oyun kaç GB ve fiyatı hakkında hazırladığımız yazıda, tüm detaylar sizlerle! HES Games firması tarafından geliştirilen ve Typer Games şirketinin dağıtımını üstlendiği oyun, bir çok oyunseverin takdirini topladı.

Sabotaj video oyunu

Aksiyon, nişancı ve starteji kategorilerinde üretilmiş bir oyundur. HES Games tarafından geliştirilmiştir. 3 dil desteği mevcuttur. Türkçe, İspanyolca ve Rusça olarak oynanır. Arayüz ve seslendirmelerde bu diller desteklenmektedir. Sabotaj, Tactic (Ajan) ve Force (Asker) güçlerinin karşı karşıya gelmesini konu alan bir FPS oyunudur. Aksiyon ve savaş içeriklidir.

Sabotaj sistem gereksinimleri

Sabotaj kaç GB alan kaplar?

Sabotaj kaç GB diye merak edenler için oyun, 10 GB alana ihtiyaç duyar. Aslında harddiskinizdeki toplam boş alanı ifade eder. Eğer 10 GB ve üstü bir boş alana sahipseniz, oyunu rahatlıkla kurabilirsiniz. Tabi sistem gereksinimleri dahilinde!


Avrupa’nın en yoğun 5 havalimanı sıralaması


Sabotaj sistem gereksinimleri

Sabotaj sistem gereksinimleri minimum olarak aşağıdakilerin desteklenmesi gerekiyor.

  • OS: 64 BİT WİNDOWS 7, WİNDOWS 8.1, WİNDOWS 10
  • CPU: INTEL CORE İ3-4150
  • RAM: 4 GB
  • GC: INTEL HD 4000
  • HDD: 10 GB

Sabotaj önerilen sistem gereksinimleri ise tavsiye edilen şartlar dahilinde kongifre edilmiştir. Ve aşağıdaki gibidir.

  • OS: 64 BİT WİNDOWS 7, WİNDOWS 8.1, WİNDOWS 10
  • CPU: INTEL CORE İ5-4460
  • RAM: 8 GB
  • GC: NVIDIA GEFORCE GTX 960
  • HDD: 10 GB

Sabotaj Harita Kralı olmak!

Sabotaj Harita Kralı

Sabotaj haritalarında en fazla maç kazanan oyuncular Sabotaj Harita Kralı oluyor. Bir ay boyunca sürecek olan bu etkinlikte krallar listesine girmeniz için en sevdiğiniz haritalarda en iyi performansları göstermeniz lazım.

FPS Oyun nedir?

FPS, “First Person Shooter” (Birinci Şahıs Nişancı) teriminin kısaltmasıdır ve bu terim, genellikle bir silahı kullanarak düşmanları yok etmeyi amaçlayan bir video oyunu türünü ifade eder. FPS oyunları genellikle oyuncunun perspektifini, oyun karakterinin gözünden görüş açısını taklit eder. Bu nedenle, oyuncu oyun dünyasında birinci şahıs perspektifinden oyunu deneyimler.

FPS oyunlarının temel özellikleri arasında, hızlı tempolu aksiyon, hedef alma ve ateş etme, düşmanlarla çatışma, silahlar ve mühimmat yönetimi, çoklu oyuncu modları ve genişletilmiş hikaye anlatımı yer alır. FPS oyunları genellikle bilgisayarlar, oyun konsolları ve mobil cihazlar gibi çeşitli platformlarda oynanabilir.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER