Saints Row Oyununa Kasım Sonunda Dev Güncelleme Geliyor!

Saints Row Güncelleme
Saints Row Güncelleme

Saints Row güncelleme ne zaman? Saints Row oyunu için şirket Kasım sonunda dev güncelleme yapacağını duyurdu. Twitter hesabından Volition firması dev bir güncelleme sözü verdi. Ve bu güncelleme Kasım sonuna kadar yetişecekmiş. Yani en geç Kasım sonunda piyasaya çıkacak.

Saints Row Oyununu Yakından Tanıyalım

Saints Row, Steelport şehrinden sonra modellenen kurgusal bir şehir olan Stilwater’da (çoğunlukla) geçen bir dizi açık dünya oyunudur. Oyunlar, hem iyi karşılanan savaşları hem de oyuncunun kendilerini düşman dalgalarından korumak için tasarlanmış. Çeşitli silahlar ve saldırı araçları kullanması gereken senaryolar da dahil olmak üzere çoğu görev nedeniyle şiddetleriyle tanınır.

Saints Row

Seri yaratıcısı Volition, “Saints Row”un geliştirilmesiyle geleneksel simülatör şehirlerinden ayrıldı. Stilwater’ın Steelport gibi gerçek bir şehirden daha iyi modellendiği fikrine doğru ilerlemeye başladı. Steelport, daha fazla gerçekçiliği teşvik etmek için farklı hisler, ilgi çekici yerler ve demografik özelliklerle gelen birkaç ilçeye sahiptir.

Bu içeriğe oy verin!