Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Saniyeler İçinde Kendi Kripto Paranızı Oluşturmak İster Misiniz?

Kripto para token oluşturmak artık çok kolay! Saniyeler içinde kendi kripto paranızı oluşturabilirsiniz. En çok kullanılan Ethereum Network (ERC20) ve Binance Smart Chain (BEP20) ağlarında kendi kripto paranızı yaratın. Ayrıca Polygon Network (ERC20), Avalanche C-Chain, Heco Chain Network, Fantom Opera Network ve Arbitrum Network ağlarından herhangi birini de kullanabilirsiniz.

Kendi Kripto Paranızı Oluşturun!

Saniyeler içinde hayalinizdeki kripto para token projesini yaratabilrisiniz. Kayıt yok, kurulum prosedürü yok ve kodlama bilgisi gerekmez. Bir internet sitesinin bu servisi sayesinde kendi tokeninizi oluşturabileceksiniz. Aşağıda paylaştığımız tokenler adını vereceğimiz bu siteden oluşturulmuştur.

token oluşturma
Tokenler

An itibariylen dünyada oluşturulmuş toplam 21 bin 668 kripto para bulunmaktadır. Bunların çoğu saniyeler içinde oluşturulmuş, ERC20 başta olmak üzere BEP20 ile oluşturulan projelerdir.

Lütfen dikkat ediniz. Bir çok token projesinde hırsızlık, dolandırılma ihtimali bulunmaktadır.

Site “tokengeneratetool.com/tr” bu siteden saniyeler içinde kendi token projenizi yaratabilirsiniz.

Token Oluşturma Ücretlendirme Tarifesi

Token oluşturma ücretleri seçeceğiniz ağın türüne göre değişmektedir. Örneğin ERC20 ağında (Etehereum) oluşturacağınız tokenin fee / ücreti 0,03 ETH olacaktır. Binance Smart Chain (BEP20) ağında bu ücret 0,3 BNB’dir.

Dikkat: Bu paylaşım tavsiye içermez ve adını verdiğimiz tokengeneratetool.com/tr sitesi tarafımızca denenmemiştir. Paylaşımımız sadece bir araştırmadan ibarettir. Sorumluluk kabul etmiyoruz.
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER