Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Sarp Akkaya İnstagram Hesabı – Çukur dizisinde Şahran

Sarp Akkaya İnstagram Hesabı nedir? Sarp Akkaya Çukur dizisi ile Adı Anılmaya başladı ve yönetmenler Şahran karakteri adı altında Sarp Akkaya ile anlaşmaya vardı. Şahran Karakterini canlandıracak olan Sarp, Çukur Fanları tarafından İnstagram Hesabı Merak Ediliyor bizde sizin için Sarp Akkaya’nın İnstagramını sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Sarp Akkaya İnstagram Hesabı
Sarp Akkaya İnstagram Hesabı

Öncesinde Çukur Gelişmesinden bahsetmek isterim. Finalde 3 bölüm kala Şahran Adıyla Anılan Bir karakter ortaya çıktı Çukur oyuncu kadrosuna yeni bir isim eklendi. Geçtiğimiz günlerde ki Çukurun son bölümünde Cumali’nin Amca “Beni Şahran’a kadar koru” diyerek Şahran’ın karakterini Övdü ve kimin canlandıracağını meraklar içerisinde bıraktı. Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukura yeni bir karakter katıldı. Çukurun son bölümünde Cumalinin “Şahran gelene kadar beni koru” sözlerinde Şahran’ın karakterini kimin canlandıracağı merak konusu olmuştu.

Sarp Akkaya Filme getirilerek Çukur Fanları’nın meraklarını ortadan kaldırmış oldu. Şahran’ı Canlandıracak olan Sarp Akkaya, diziye konuk oyuncu olarak gelmektedir. Rolü Çukur için yeni düşman olarak düşünülüyor. Tabi Her ne kadar son 3 Bölüm de kalsa finale Son dakikalar için Çukur yine bizi Yanıltabilir.

Şahran Karakteri Ne zaman Gelecek?

Son üç bölümde Sarp Akkayan’ın canlandırdığı Şahran, 24 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan Çukur Filmi’nin 129. bölümde karşımıza çıkacak. Kızını kaybetmenin acısıyla sarsılan Ayşe, Karaca’nın ölümünden tüm Koçovalıları suçlu tutmaktadır. Ayşe’nin sert sözleriyle Cumali, amcasına saldırmak için planlar kuruyor ve büyük önlemler alıyor.

Cumali, Akın, Metin ve Meke, amcanın deposuna saldırdı ama burada mahsur kaldı. Cumali, amcayı saklandığı yerden çıkarmak için ve depodaki tüm malları yakarak ona çok güçlü bir mesaj gönderilmesi gerektiğini söyledi ve gerekeni yaptı. Yamaç elinden gelenin en iyisini yaparken incinmek istemiyor. İki kardeşin duygusal anları seyirciyi derinden etkiledi, Cumali, Salihe de desteğini gösterirken, Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelerek yeniden buluştu. tam bu sahnede Şahran Karakterinin Gelmesini umuyoruz.

Sarp Akkaya İnstagram Hesabı

Sarp Akkaya İnstagramı Nedir? Çukurun Muhteşem finaline yaklaşmak üzereyken sahnelere Sarp Geliyor. Ve Çukur fanları ise Sarp Akkaya’nın İnstagram Adresini merak ediyor bizler de sizin için Hesabını paylaşmak istedik.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER