Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

SECO, Embedded World China 2024’te Teknolojik Yenilikleri Yeniden Tanımlıyor

Önemli Noktalar

  • SECO, teknolojik yenilikleri yeniden tanımlıyor.

  • Yeni AI ve IoT çözümleri sergilenecek.

  • Endüstriyel süreçlerde önemli bir adım.

SECO, Embedded World China 2024’te en son ürünleri ve stratejik ortaklıklarıyla teknolojik yeniliği yeniden tanımlamayı hedefliyor. 12-14 Haziran tarihleri arasında Şanghay Dünya Fuarı Sergi ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, SECO IoT ve dijitalleşme çözümlerindeki son gelişmelerini sergileyecek. Katılımcılar, SECO’nun endüstriyel peyzajı ileriye taşımak için tasarlanmış yeni tekliflerinin yeteneklerini bizzat gözlemleme fırsatı bulacak.

Yenilikçi Modüller ve Tek Kartlı Bilgisayarlar

SECO, MediaTek ile geliştirilen ve çeşitli IoT uygulamaları için geliştirilmiş performans ve enerji verimliliği sunan SOM-SMARC-Genio700 dahil yeni Bilgisayar-Modül çözümleri tanıtacak. Stand, 13. Nesil Intel® Core™ işlemcili modüller ve SOM-Trizeps-VIII-MX8M-Plus gibi diğer kompakt çözümleri de sergileyecek. Ayrıca, AI ve IoT için optimize edilmiş SBC-3.5-RK3568 tek kartlı bilgisayar, sağlam bağlantı ve çok fonksiyonlu yetenekler vaat ediyor.

AI ve Görüntü Tabanlı Çözümler

SECO’nun fanlı olmayan gömülü bilgisayarları, en son Intel® SoC’leri ve AI işlemcileri kullanarak güçlü kenar AI çözümleri sunuyor. Palladio 500 RPL demosu, nesne tanıma gibi gerçek zamanlı AI yeteneklerini vurgulayacak. SECO’nun Modüler Görüş HMI ailesi, 4K çözünürlüğe kadar özelleştirilebilir ekran boyutları ile çeşitli endüstriyel ihtiyaçlara hitap eden çok yönlü ürün yelpazesini daha da genişletiyor.

  • SECO, teknolojik yenilikleri yeniden tanımlıyor.
  • Yeni AI ve IoT çözümleri sergilenecek.
  • Endüstriyel süreçlerde önemli bir adım.
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Web’s Editör
Web’s Editör
Web'in Dijital Sesi sloganıyla 2020 yılından bu yana yayın yapan websesi.com, teknoloji haberleri, trend teknolojik gelişmeler, oyunlar, girişim hikayeleri ve dünya çapında ses getiren her konuda seni bilgilendirmek için burada.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER