Senden Daha Güzel 10. Bolum Full İzle – Dizi İzleme Keyfi Son Bölüm – Nereden izlenir – Resmi İzleme Linki

Senden Daha Güzel Bolum 10 Full İzle! Senden Daha Güzel 10. Bölüm Fragmanı Fox TV’nin Yeni Bölümlerinden! …Senden Daha Güzel, Fox’ta yeni bölümlerle izleyicilerle buluşuyor. “Senden Daha Güzel” eğlenceli bir hikaye ile izleyiciyi ekrana kilitler ve izleyicinin merak konusu haline gelir. Senden Daha Güzel, güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayeleriyle her Salı 20:00’de Fox’ta yayınlanıyor. Senden Daha Güzel 10. Bölüm Yeni Fox TV fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda olacak… Dermatolog olan Efsun, babasıyla birlikte Gaziantep’in bir köyünde bir çiftlikte huzur içinde yaşıyor. Annesi onu ve babasını çok küçükken terk etti ve Türkiye’nin önde gelen plastik cerrahlarından biri olmak için İstanbul’a taşındı. Efsun, 12 yaşından beri görmediği annesinden bir anda bir mesaj alır. Ölüm döşeğinde annesi onu son bir kez görmek istedi. Şoförünü gönderip Efsun’u İstanbul’a davet etti.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Netflix izleme geçmişi silme


Senden Daha Güzel Son Bölüm

Senden Daha Güzel 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte Senden Daha Güzel fragmanı ve son bölüm özeti FOX TV ekranlarının yeni dizisi tüm hızıyla devam ediyor. 7 Haziran 2022’de sevilen yeni dizinin merakla beklenen fragmanı da ilk bölümü ile izleyiciyle buluşacak. İşte 10. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti. Hakan Kırvavaç’ın yönettiği ve Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı bu romantik komedi dizisi her Salı yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşuyor. Başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaştığı dizinin 10. bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Senden Daha Güzel’in yeni bölümü, fragmanı ve bir önceki bölümde yaşananlar.

Senden Daha Güzel Bolum 10 Full İzle

Emir’in yaralanmasından sonra Efsun, hayatının en büyük travmasıyla karşı karşıya kaldı. Efsun yıllardır ilk kez ameliyat olurken, kazanın Emir üzerinde kalıcı bir etkisi olup olmayacağı belli değil. Öte yandan Efsun ve Emir’in nişanlanma yalanları sadece kendi bölgelerinde değil, İstanbul’daki klinikte de ciddi sonuçlar doğurmuştur. Efsun’ın babası aniden kliniğe geldiğinde, Efsun beklenmedik bir şey olduğundan endişelendi.

Youtube ;Senden daha güzel kesintisiz izlemek için bu adrese tıklayınız.

Fox TV Resmi Linkinden erişim sağlayıp izleyiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Senden Daha Güzel Bolum 10 Full İzle sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İnstagram gizli hesap hikaye izleme


Bu içeriğe oy verin!