Senden Daha Güzel 11. Bölüm Full İzle – Tek Parça Son Bölüm – Resmi İzleme Linki

Senden Daha Güzel Bölüm 11 Full İzle! Senden Daha Güzel 11. Bölüm Yeni Fox TV Fragmanı! Senden Daha Güzel 11. Bölüm Fox Tv yeni bölüm fragmanı! …senden daha güzel, Fox Tv’de yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. “Senden Daha Güzel” ilginç hikayesiyle izleyiciyi ekrana kilitliyor ve merak konusu oluyor. Senden Daha Güzel, güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesiyle her Salı akşamı 20.00’de Fox’ta yayınlanıyor… Senden Daha Güzel 11. Bölüm yeni Fox TV fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda olacak…

Dermatolog olan Efsun, babasıyla Gaziantep’in bir köyünde bir çiftlikte huzur içinde yaşıyor. Annesi onu ve babasını çok küçükken terk etti ve Türkiye’nin önde gelen plastik cerrahlarından biri olmak için İstanbul’a taşındı. Efsun, 12 yaşından beri görmediği annesinden bir mesaj alır. Annesi hastane yatağındaydı, onu son bir kez görmek istiyordu. Efsun’u şoför göndererek İstanbul’a davet etti.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Spotify 3 ay ücretsiz


Senden Daha Güzel Bölüm 11 Full İzle

Senden Daha Güzel 11. Bölüm Full İzle
Senden Daha Güzel 11. Bölüm Full İzle

Efsun, İstanbul’da annesini ziyaret ederek onu şaşırttı. İstanbul’un en büyük güzellik kliniğinin sahibi olan annesi, Efsun’dan klinikte çalışmasını istedi ve onu buna zorladı. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, şoför sandığı Emir aslında annesinin ortağı Kaya bey’nin oğluydu. Yakışıklı ve karizmatik cerrah Emil, Efsun’ın kliniğini almak için burada olduğunu düşünür ve Efsun’la kavga etmeye başlar. Ayrıca iki genç şirketin kaldığı komşular… Senden Daha Güzel 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! İşte Senden Daha Güzel fragmanı ve son bölüm özeti FOX TV’nin Gold Film imzalı. Yeni dizisi izleyicilerin yakından takip ettiği bir eser haline geldi. Başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaştığı yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte 11. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Senden Daha güzel Son bölüm izleme resmi (kanal) linkleri aşağıda belirtilmiştir;

  • Youtube ;Senden daha güzel kesintisiz izlemek için bu adrese tıklayınız.
  • Fox TV Resmi Linkinden erişim sağlayıp izleyiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Senden Daha Güzel Bölüm 11 Full İzle sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; exxen canlı maç izle